Skocz do zawartości

Podanie - $> OLA <$


OLA

Rekomendowane odpowiedzi

1.      Nick: $> OLA <$
2.      Imię: Aleksandra
3.      Wiek: 19
4.      Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Ogarnięte,  7,5/10
5.      Mikrofon(Tak/Nie) - TAK
6.      Składka(Tak/Nie): - Oczywiście, że mogę się złożyć, tylko napiszcie gdzie :)
7.      Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/%24%3E%20OLA%20%3C%24/193.33.177.87:27051/

8.      Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem elokwentna, obowiązkowa, tolerancyjna i komunikatywna;   składam swoje podanie, ponieważ chcę zapobiegać złu, które co jakiś czas zaszczyca swoją obecnością serwer i zakłóca dzienną harmonię wśród graczy :wink: ; ponadto uważam, że sprostam obowiązkom wynikającym z bycia adminką; wiele osób mnie zna z racji tego, że nie zgadzam się na OSZUSTWO i CHAMSTWO   :bad: Byłam wcześniej adminem i bardzo dobrze wiedziałam, co należy do  moich zadań!
9.      Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): NIE
10.    Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: jestem na nim codziennie.
11.    W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Póki co nie pracuję i gram w każdy dzień, zdarza się, że siedzę całymi dniami, najcześciej gram po godzinie 15, ale też często można mnie spotkać rano, a szczególnie po 22 każdego dnia / jeśli mnie nie ma, to jest to chwilowa usprawiedliwiona niemoc :rose-dead:
12.    Staż w grze Counter Strike 1.6: od grudnia 2013
13.    Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):
Tak, byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :) Ola jest miłą, ogarniętą i w miarę doświadczoną osobą. Wcześniej posiadała admina i nie było na nią większych skarg, zna komendy AMXX, oraz gra w godzinach, w których rzadko kiedy są admini :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ponieważ chcę zapobiegać złu

:D 

 

 

Ola, jak by tu ci nie dać nie. 

7/7 wymagania (no prócz składki, to 6/7) 

+ Bardzo długo grasz na serwie ;) jak i większość a może nawet wszyscy cię znają. To nie będzie "admin świeżak" 

+ miła i pomocna :) 

+ No i aktywna na forum, w "swoim" dziale. 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nasza współpraca nie będzie się dobrze układała i niejednokrotnie będziemy się spierać w różnych sprawach, ale jako, że grasz w godzinach raczej wieczorowych i nocnych, kiedy adminów brakuje, jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęta pisz na pw/gg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności