Skocz do zawartości

Podanie konus123


konus123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:konus123
2. Imię:Konrad
3. Wiek: 17 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):w miarę (7)
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/konus123/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Konrad uwielbiam sport, muzykę i gry komputerowe, lubię długie wyjazdy nad jeziora (morza), chciałbym zostać adminem ponieważ chce pilnować porządku i pomagać innym.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3/4h (miałem małą przerwę przez wakacje więc nie wytykacjie że mnie było mało widać na serwerze)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 10 - 22
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:3/4 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże TAK - znam Konusa odkąd zaczęłam grać i bardzo dobrze się wywiązywał ze swoich obowiazków, jak tylko był na serwie, to nie było z niczym problemów, kulturalny jest zawsze, bezproblemowo można się z nim porozumieć; ponad to:

 

Wiek +

AMX +

Składka +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konus, przegrałeś życie tym sreenem. Zapamieta nigdy nie mozna, pisac/udostepniac gdzies swojego podania, to inni maja je Zauważyc. Przez to jestem na nie, nawet jezeli spełniasz wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jakiś tydzień może dwa tygodnie temu napisałem coś takiego: "na forum jest nowe podanie na admina :)" tłumaczenie takie że P-ce już zaczął się srać że reklamuje siebie a czy w tym zdaniu jest, że siebie reklamuje? No chyba nie więc sorry bardzo, a wczoraj podałem taki przykład gdyż komentarz P-ce, że reklamuje samego siebie mnie wku*wił jak nie reklamuje siebie tylko napisałem, że nowe podanie na forum nie pisałem czyje... A że w tedy był P-ce to mu to tłumaczyłem. Dziękuję za uwagę...

 

Ps. tego ss'a to jak nic robił P-ce ale gdzie reszta? Nie ma? o.O dziwne bo wczoraj wszystko tłumaczyłem mu...

Edytowane przez soot
To nie P-ce dal mi tego ss-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu, że napisałeś coś takiego.

 

Edytowane przez Siwy
Ja prosilem konusa o wypowiedzenie sie na temat tego ss-a, po 2 ty dostaniesz warna za spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Rekrutacja jest juz OFF, wystarczy adminów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności