Skocz do zawartości

Dyskusja na temat ...


Rosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , specjalnie dla tego tematu załozyłem konto na forum więc bez dłuższego wstępu przechodzimy do sedna.

Jak zauważyłem przez kilka dni gry serwer stoi w miejscu , nie rozwija się a może nawet i upaść . Jakie mam na to argumenty zapytacie ?

 

Pierwszym argumentem jest to że znaczna (większa) część serwera gra klasą Zabójca która jest nie zbalansowana. To jest powód dla którego nowi gracze którzy przyjdą na serwer zaraz z niego uciekną iż nie mają oni szans zabicia kogokolwiek kto gra tą ową klasą. Więc jeśli nowi gracze uciekną a np. starym graczą znudzi się już diablo i także odejdą to serwer upadnie. Nowi gracze którzy już byli na serwerze nie będą świadomi  że tamci starsi odeszli i nie wejdą na niego a co za tym idzie nie będzie graczy.

 

Jak dla mnie jest to sensowny powód by poprawić tą klasę lub dodać jakiś przedmiot który ułatwi granie przeciw niej . Nie mówię żeby na wejście pokazywał niewidocznych ale np. mógłby  neutralisować ich niewidzialoność na 3 sekundy .

Jest to moje zdanie i jeśli chcecie wypowiadajcie się ponieważ zdrowa dyskusja jest potrzebna nawet największemu cebulakowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lipca nastopi reset serwera tu masz link do tematu ---> http://forum.cs-classic.pl/topic/20444-ankietanewmodyfikacja-reset-lvl/page-2#entry120411

A jesli chcesz pokonac zabojce wystarczy klasa mag ktory ma latarke ktora naswietla niewidzialnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajman czyli w świetle tego co napisałeś - każdy nowy żeby coś ugrać musi grać Magiem czyli jest to narzucanie klasy a to chyba nie jest celem tego moda/serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazucam grania klasa mag wystarczy nawet wyrzucic granat dymny w miejsce w ktory przypuszczach ze sie przeciwnik a jesli jest niewidzialny w dymie widac jego kontory a pozatym mozna taka osobe zauwazyc patrzac ja cien nog lub zarysy postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie autor tego postu trochę przesadza, ja tam z Zabójcą nie mam żadnych problemów, na innych Diablo Modach owa klasa ma podobne lub nawet takie same umiejętności co tu i jakoś serwer ma stałych graczy albo jest FULL... co do modyfikacji bd ona 15 sierpnia Kajman byka strzelił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat jest bez sensu. Zabójca nie jest taki dobry, w przeciwieństwie do innych klas jest zbalansowany. Ma swoje wady i zalety. Gracze mają takie jak by ułatwienie / utrudnienie bo zabójca ma x % na wyrzucenie w powietrze gracza, co ułatwia  /  utrudnia ucieczke.

 

I nie jest tak jak mówisz, wystarczy jeden doświadczony gracz klasy: Mag oraz pare granatów SMOKE i ninje/zabójcy mają lipcie :) Można się zgrac i spokojnie z nimi dac rade.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ~Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności