Skocz do zawartości

Galeria Sztuki James Rodriguez


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram Galerię James Rodriguez zapraszam do oceny chcę tylko szczere oceny czyli Naxiu się na pewno ucieszy ^^.

Tu trafiają tylko prace które według mnie są dobre i mają miano tu być zaczynamy.

 

 

1.el0bhlqtb0e4.png

 

 

 

2. jhuwfscxrn3q.png

 

 

3. 2eq1cdnq7h70.png

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia praca jest nawet całkiem całkiem a reszta to szit

Mogłeś się pobawić renderem bo nie nie pasuje do reszty obrazu

Ćwicz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to kolejna moja praca proszę oceniać.

4. 7rrvk54hhv31.png

 

 

5. hflsf0fvapm1.png

 

 

 

6.ilt9pc2zxv1e.png

 

 

Przy czwartej sygnaturce trochę się pobawiłem renderem myślę że dobrze mi poszedł zapraszam do szczerej oceny :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te  prace są prze ze mnie robione nie wiem o co CI chodzi :C

a o to sygnaturki specjalnie dla JayMcKenziego 

8.p8bvs1qvsdem.png

 

 

9. wgumv09h05c6.png

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to kolejne prace zrobię dzisiaj jeszcze 2 :)

10. 4izy3fll6x27.png

 

 

11. v68g2pi0g4et.png

 

 

 

12.jl7dhuod270u.png

 

 

 

 

w 10 pracy trochę pobawiłem się napisem średnio mi to wyszło ale reszta jest fajna jutro kolejne prace tym razem będzie Userbar i Spray :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. napisz do kosza, render troszeczke wtopić, ale tak to Dobra

11. Okulary z lewej strony i te włosy brzydko się wybieliły, postaraj się nad wtopieniem rendera, ogólnie też spoko

12.Tutaj najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy nie umiecie rendera wtapiać.....

PISAŁEM COŚ O TYCH WARSTWACH, NIE NAKŁADA SIĘ ICH NA RENDER..., TYLKO WYCIERA

totalny shit, prace są puste nic tam nie ma...

Napisy kosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. 3hvl8u0yrtm0.png

 

 

14.63ijv7wy3cez.png

 

 

15. 8ald2i05ehu9.png

 

 

16.yyq4d8w63wh4.png

 

 

 

Myślę ze tylko rendery i napisy to moja słabość ale wszystkiego da się nauczyć :) 

 

Praca numer 15 wstawiłem ją ponieważ jest kolorowa i sam wyciąłem render :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z tutoriali bo miernie Ci te sygnatury wychodzą .. nie obraź się , ale już Miszejla robi lepsze , z tego fakt , że jest dziewczyną to nie zmienia faktu. Rzadko jakaś kobieta angażuje się w grafikę komputerową . Bierz z niej przykład , albo ode mnie.

 

Z innej beczki :

Ile poświęcasz czasu na 1 sygnature? ja myśle , że po 5-15min. Jeżeli chcesz uzyskać takie efekty jakie ja otrzymuje no to mój drogi .. otwieramy gimpa , szukamy tutoriali i wrzuć efekt Twój końcowy + podeślij mi link do tutka . Też mogę zrobić mój tutorial video , ale jak już coś to pw do mnie.

 

Recenzja boli , wiem bo sam tego doświadczyłem. Początki są trudne ,ale z czasem się polepszy. Pytania jakieś masz? - pisz tutaj w tym temacie , a również możesz na pw pisać.

 

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z tutoriali bo miernie Ci te sygnatury wychodzą .. nie obraź się , ale już Miszejla robi lepsze , z tego fakt , że jest dziewczyną to nie zmienia faktu. Rzadko jakaś kobieta angażuje się w grafikę komputerową . Bierz z niej przykład , albo ode mnie.

 

Z innej beczki :

Ile poświęcasz czasu na 1 sygnature? ja myśle , że po 5-15min. Jeżeli chcesz uzyskać takie efekty jakie ja otrzymuje no to mój drogi .. otwieramy gimpa , szukamy tutoriali i wrzuć efekt Twój końcowy + podeślij mi link do tutka . Też mogę zrobić mój tutorial video , ale jak już coś to pw do mnie.

 

Recenzja boli , wiem bo sam tego doświadczyłem. Początki są trudne ,ale z czasem się polepszy. Pytania jakieś masz? - pisz tutaj w tym temacie , a również możesz na pw pisać.

 

Pozdrawiam ,

Haze.

z tego co widzę twoje prace są na tym samym poziomie więc nie wywyżaj się tak

Co do prac no to to samo co zawsze, warstwa na ciele podstawowy bład

Nie chce mi się już tego pisać po raz setny

Psuje to efekt + tło beznadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze, czemu porównujesz mnie do Jamesa? Robię grafikę w lepszym programie i więcej czasu. James który nie wiem.. robi ją z 2 tygodnie w gimpie?

I James niech nie bierze przykładu ode mnie, lub od Ciebie bo Ty wielki grafik nie jesteś. 

Jak dla mnie adanoi robi konkretne prace. I tylko on. 

Więc nie uwazaj się za jakiegoś bossa w grafice, bo Ci jeszcze do niego daleko.

 

A co do James'a prac. Co raz lepiej Ci to idzie ;D Chociaż polecam Photoshopa. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haze. Ja nie korzystam tutoriali próbuje sam się uczyć jedynie w czym możesz mi pomóc to jak masz bardzo dużo pędzli to możesz je spakować i dać do pobrania :)

 

@adanoi Jak możesz to byś mógł wysłać mi paczkę swoich pędzli ? :)

 

 

@Miszelja. Nie wiem o co Ci chodzi z tym "James który nie wiem... robi ją z 2 tygodnie w gimpie ?" nie wiem o co Ci dokładnie chodzi ale domyślam się  że to chyba chodzi o moje prace jeśli się mylę napisz :). I nie zmienię programu bo już się przyzwyczaiłem do gimpa ;)

 

 

Zapraszam do oceny kolejnych moich prac :)

 

 

17.0cc68t4a0ru3.png

 

 

 

 

W 17 pracy próbowałem wtopić jakoś render nie nakładałem na niego żadnych tekstur tylko zmieniałem tryby sam nie wiem jak mi to wyszło ale chyba dobrze :P 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności