Skocz do zawartości

Moderatorka - Nessia ♥


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Nessia ♥
Wiek: 16
Staż na Forum: Od października 2012 roku.
Znajomość Regulaminów: Regulaminy czytałam wielokrotnie, więc znam je bardzo dobrze.
Czas jaki możesz poświecić na forum: 4/7h dziennie.
Znajomość funkcji Moderatora: Miałam już moderatora, właśnie na tej sieci i ogarniałam go. Uważam, że nie będzie ze mną żadnych problemów.
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Jestem na sieci już dosyć długo, więc myślę, że można mi zaufać i powierzyć to zadanie. Na forum jestem aktywna jak tylko mogę, a przebywam na nim dziennie min. 4h. Myślę, że obecnym modkom przyda się następna osoba do pomocy i ja nią mogę być. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Wcześniej radziłam sobie dobrze, więc teraz nie będzie inaczej. Podczas wcześniejszego moderowania, nie było na mnie skarg, więc myślę, że jest to chociaż jakiś plus. Mam dobry kontakt z innymi użytkownikami forum i jestem osobę bezkonfliktową.Jeśli mnie przyjmiecie to obiecuję, że to nie będzie zła decyzja. :smile: 
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Jak już pisałam, w poprzednim podaniu. Myślę, że pomysły przyjdą z czasem, bo jak dla mnie na razie nie trzeba nic zmieniać.

 

1. Co najmniej 20 dni spędzonych na forum  ✓
2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum
3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy
4. Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat
5. Chęć pomagania innym użytkownikom
6. Czyste konto (Brak warnów)
7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum
8. Dobra znajomość regulaminów forum
9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji
 
/Edit
 
Lato, akurat ty piszesz rzeczy, o których nawet nie masz pojęcia. 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAto najpierw ogarnij swoje obowiązki a potem pisz o innych

Reku powinna być off

ale jestem na tak

wiem że teraz nie rzucisz tego tak łatwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miała powody, możesz tylko tam gdybać panie Lato, ten plus możesz zdecydowanie edytować bo jest on napisany bez znaczenia, gdyby było wystarczająco moderatorów to rekrutacja w 100% byłaby zamknięta, pomyśl trochę przetrzyj oczka i popatrz chłopcze, SPROSTOWANIE.

Osobiście jestem na tak, dasz sobie rade tak jak dawałaś wcześniej, a czemu zaniedbałaś to, niechaj nikogo to nie interesuje, ponieważ wiem coś o tym.
Spełniasz także wymagania, doświadczonych osób nigdy za wiele, powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modków właśnie za dużo w tym rzecz druga sprawa to twoje zachowanie na forum na niektóre rzeczy można przymknąć oko i odpuścić ale to ile postów nabiłaś w ile czasu sama doskonale wiesz. Otóż ani ja ani Karol takiego zachowania nie lubi, Moderator czy użytkownik który chce nim kiedykolwiek zostać ma dawać przykład swoim "ja" na forum, Ty dałaś przykład jak wbić 800 postów w 5 dni są ludzie którzy mają aktywne konta 1.5 roku mają mniej niż 800 postów nabitych wypowiedziami tam gdzie trzeba, nie w każdym podaniu czy w każdym istniejącym na forum temacie i takich ludzi chętnie na to stanowisko przyjmiemy. Narazie odpadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności