Skocz do zawartości

ADMINIE PRZECZYTAJ TO


POLAND_WRONA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Nick : POLAND_WRONA

 

 

Skarge mam jedną i jedyną , na serverze jest za mało adminów lecz to juz jest wasza sprawa, proszę o zbanowanie a DOWODy macie na HTLV :] gdyz tego nie zrobicie stracicie całkowicie ludzi ktorzy graja na tym servie.

 

 

*_*(FAZA) *_*   84.198.211.248  Nonsteam  28.07.2014 po 22 godzinie aim soft wh  do rana?                                                       peta   188.213.84.195  Nonsteam 29.07.2014 aktualnie mapa cs_assult

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie w wakacje nie każdy ma czas kisić się przed kompem 24 h .. jak masz jakieś ale do adminów (m.in. mnie) to sam złóż podanie i pilnuj porządku na serwerze ja dla przykładu jestem świeżo po urlopie i teraz czas na prace jak tylko bd miał dzień wolny to zawsze wbije, po 12 h tyrania nie mam ochoty na NIC a tym bardziej wejść na server nie siedze przy biurku do góry nogami.. więc tak jak mówię zapraszam do złożenia podania. 

 

P.S. peta nie jest odpalony był sprawdzany 5 razy no chyba, że to jakaś podszywka a jak uparcie bd twierdził, że jest odpalony następnym razem nagraj demko spisz IP po kłopocie ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ~Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności