Skocz do zawartości

Pomoc w B-S - James0v ;)


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę o swoim problemie w nocy i bardzo zmęczony, ale rano nie mam czasu i później trochę też nie bardzo, chodzi mi o problem który nie jest związany z cs mianowicie popularny problem Blue-Screen, jestem kompletnie zielony w dziedzinie informatyki ale jakże pomysłowy, ktoś na górze stworzył takiego James0v'a, że ten cwany wszedł na google i poczytał o tym BS, na początku musiałem sprawdzić co jest powodem tych błędów, sprawdziłem programem BlueScreen-View i okazało się, że plik ntoskrnl.exe jest odpowiedzialny za te błędy, w sumie nic ciekawego później w tych googlach pisali, ujrzałem jeszcze, że jest jedno z wielu wyjść które może się udać a mianowicie wejście w Windows Update i aktualizowanie Ważnych i innych programów, tych programów do zainstalowania miałem 140, owszem miałem tą opcję wyłączoną aby aktualizowało się samo. Instalowało się 3 godziny, po czym puściłem młodziaka na kompa i poszedłem na siłownię, wróciłem po 4 godzinach i sprawdziłem w programie View czy nie było BS, niestety były i to 4, dodam jeszcze, że BS wyskakuje wtedy, kiedy chcę zagrać w grę która wymaga większego wymagania sprzętowego, mecz w PESie rozegram i następnego nie dam rady bo wyskakuje BS. Ogólnie opisałem swój błąd z myślą, że da rade mi ktoś pomóc, oczywiście z wzięciem pod uwagę to, że nie ogarniam dziedziny informatyki a z tego co ja tam widziałem to się bawili w jakieś przekazywanie sobie logów, osobiście nie mam pojęcia jak to się robi i nie załapię tego prędko, pytanie do was, czy mieliście kiedyś taki problem i czy daliście sobie rade z tym gównem. Z góry dzięki. Dobranoc. 
___________________________________________________
Dodam tutaj bo zapomniałem:
Wiem, że możecie pójść na łatwiznę i napisać mi, że muszę wymienić RAM albo zasilacz, ale chcę popróbować porobić coś w komputerze, jeżeli nie wyjdzie no to cóż, kolejne pieniądze w błoto.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć swojego peceta, wyczyść dokładnie z kurzy, użyj konkretnego odkurzacza. Skup się na chłodzeniu i karcie graficznej.

Odczep i przyczep ponownie wszystkie połączenia kablowe, upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu. Powinno pomóc, jeśli to nie jest wada techniczna któregoś z elementów Twojego pc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem blue-screena, ale zrobiłem tak jak kolega wyżej napisał oczyściłem go coś tam jeszcze porobiłem i przez pewien czas nie pokazywał się, ale tak naprawdę format mi najbardziej pomógł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przeczyszczenie nie jest zbyt potrzebne, ponieważ nabyłem komputer kilka tygodni temu, ale jak najbardziej spróbuję.
Komputer jest po 7 formacie przez te B.S. więc wiem, że to nie pomoże, mam WIN 7 i chciałem się jeszcze dowiedzieć czy zmiana WINDOWSA będzie skuteczna z 7 dajmy na to XP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze., przecież właśnie to robi tak? ^^

Przy nowszym sprzęcie nie ma sensu powrotu do win xp. Nazwał bym to stratą "możliwości" jakie daje obecnie Twoja maszyna. Dodatkowo nie masz pewności czy znajdziesz odpowiednie sterowniki pod system xp.

Zastosuj się do tego co napisałem powyżej.

Sam powiedziałeś, że format nic nie daje, więc kolejny i kolejny raz nic tego nie zmieni.

 

 

Myślę, że przeczyszczenie nie jest zbyt potrzebne...

Kwestią nie jest przeczyszczenie, lecz sprawdzenie połączeń. Spróbuj i daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem czas żeby przeczyścić dokładnie komputer, niestety to nie jest tego przyczyną, dziękuję temat do zamknięcia.
// Wina sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności