Skocz do zawartości

Magik pisze


мαgιк

Rekomendowane odpowiedzi

Siema <3. 

 

To tak piszę ten temat,ponieważ zostałem "wywalony" z posady admina na serwerze :(. Powód tego "wywalenia" to skarga którą napisał Andrzej ;). No cóż trudno się mówi starałem się jak najlepiej lecz błąd zrobiłem. Bardzo dziękuje ekipie z którą grałem na serwerze i Admina którzy mi jak mogli pomagali. Może kiedyś do was wrócę ale raczej nie szybko bo nie wiem czy dostanę kolejną szansę, i tak mi zaufaliście i daliście mi tą szansę którą zmarnowałem. Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc za zaufanie,za cierpliwość,za wszystko co dla mnie zrobiliście. Bardzo was pozdrawiam i myślę,że po czasie spróbuję na posadę admina wrócić. Na serwerze będę grał bo nie da inaczej :D. Mocne podziękowania dla: 

Siom

Gemciu

CiapatyMurwa

Master

Ilonez 

KoksiQ

Nessia

Miszejla

Kowalinioo

LubiePlacki

aqua

.:A-rioch!?:.

Siwy

Rybak

 

No i oczywiście cały serwer za wsparcie. 

Chociaż,że było to kilka dni super z wami się współpracowało. 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Pozegnanie z posady admina? Troche smiechowe, takie rzeczy sie pisze gdy sie z serwera odchodzi a nie traci admina :O chce byc mily ale lizus z Ciebieeeeee, jak juz pisalem Ci na priv. Zresztą co tu robi Rybak czy Nessia? :D oni maja mniej wspolnego z deathrunem niz moj kot z Hipokratesem :D Przeciez ani z siecii ani z serwera nie odchodzisz więc skad taki pozegnalny post? Nie zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej twój post "nq" nie ma sensu więc powinieneś dostać warna.

Magik co do twojego odejścia z sieci to chyba sb żartujesz :x straciłeś adma i już odchodzisz ? tracę wiarę w ludzkość :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arioch on nigdzie nie idzie loolsie! Wgl. czemu ciągle Cię widzę gdy straszysz ludzi warnem? :D

 

Na serwerze będę grał bo nie da inaczej :D

 

I właśnie dlatego nie rozumiem idei postu dziękczynnego :O Też nie mam adma ale notabene nie dziękowałem Ilonezu za wspólne adminowanie i nie myślałem nawet o tworzeniu posta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik jak napisałem w skardze "odebrany z możliwością powrotu" także jeżeli chcesz się starać znowu to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciapaty ale się czepiasz :P. Dałem posta to dałem :). I SIĘ NIE PODLIZUJE NIE MIAŁBYM PO CO :). Siom będę się starał na 2 raz :). Temat do zamknięcia. Ciapaty NIE PODLIZUJE :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności