Skocz do zawartości

[UB]pytanie


O.S.D.I

Rekomendowane odpowiedzi

a pisales jako admin na u@ ? jezeli tak to ten ktory zrobil Ci ssy to skonczony idiota , bo przeciez jak piszesz na u@ to wyswietla czy napisal to " gracz " czy " admin "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja go zbanowałem.
Grał na innym niku, pisał "nie banuj", ale każdy gracz może sobie tak pisać.
Jeśli napisałby "nie banuj, to ja O.S.D.I", użył mikrofonu, poznałbym go. Wtedy bym nie banował, tylko w razie potrzeby rozpisywał demko.
Grał na tyle podejrzanie, że machnąłem mu ssy, nie wiedząc, że to OSDI.
Po ssach wbił na serwer wyzywając od kretynów, a dziś na forum otrzymałem taką oto wiadomość: 

http://www.speedyshare.com/wKEW6/wiadomosc.BMP

W związku z powyższym wnioskuję:
-zrobiłem adminowi screeny, a nie powinienem, bo kręci się demko. Przepraszam, mój błąd

-jako admin mam prawo robić screeny każdemu podejrzanemu graczowi
-jak do tej pory mogę pochwalić się nienaganną skutecznością w wyłapywaniu cziterów
-jeśli już screeny zostały zrobione nie widzę powodu, by O.S.D.I miałby ich nie wrzucić
-przy zmianie niku przez admina warto byłoby o tym napisać np na forum, pozwoliłoby to uniknąć podobnych sytuacji

-zachowanie admina po banie (wejście na aktywnym i obrażanie; obrażanie na forum) dowodzi jego niedojrzałości 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssow narazie nie moge wrzucic bo wi fi.mi sie w lapku roz... a przez kom nie mam jak bo jz wczoraj probowalem jak tylko naprawie to wrzuce ale moze to troche potrwac.

 

Katarzyna pisalem Ci z 10 razy ze to ja i zebys nie banowal a Ty widziales ze piszeni mi odpisywales nie spamuj skoro to widziales to z boku masz napisane ADMIN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności