Skocz do zawartości

Fortuna Gier?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , ostatnimi czasami przeszukiwałem różne fora , nawet szukałem u wujka google , aż w końcu coś znalazłem dla siebie - chciałem znaleźć tanie klucze steam i znalazłem , przedstawiam Wam : fortuna-gier.pl , za jedyne 11zł sms można wylosować jakiekolwiek grę , która jest warta np. 100zł. Sam z tej strony korzystam i myślę , że Wy również skorzystacie . Nie jest to żadna reklama , chciałbym tylko Wam zaprezentować tą stronę z której jestem bardzo zadowolony - najlepiej zarejestrować się tam , podać swój prawidłowy em@il ( tutaj chodzi o wysyłania klucza do aktywacji ) . Zachęcam , bo na prawdę warto ! A jeżeli ktoś skorzystał z tej strony to prosimy o poinformowanie nas jaką/ie grę/y wylosowaliście.

 

Jeżeli moderatorzy uznają ten temat za reklamę to proszę o skasowanie tego tematu .

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ref

proszę o komentarze co sądzicie o tym serwisie i jeżeli już z niego korzystaliście to podzielcie się jaką gre wylosowaliście.

 

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w porządku, a co Ty wylosowałeś z tej stronki?

Tego typu stron jest multum więc wolałbym zobaczyć, że faktycznie można coś wygrać, a nie tylko wysyłać pieniądze na branie udział w "losowaniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S{}adow

Wylosowałem :

Towtruck simulator 2015

Counter Strike : Global Offensive

Fifa 14

W tym serwisie zawsze coś się wylosuje.

 

@Mgtoze

nic mi o tym niewiadomo. Losowałem 1 po 2gim i jakoś wylosowałem gry ,które przedstawiłem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S{}adow

 

Tego Ci nie daruję xD

 

 

No okej.. spróbuję za jakiś czas wziąć udział w jakimś losowaniu i zobaczymy jakie będą rezultaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności