Skocz do zawartości

[BAN]Oczernianie mojego imiennia THC UB


Rnc

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: thc
Link do SSów: nie było
Wycinek z konsoli(bez IP)*:  

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : thc 
[AMXBans] Reason : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 74997215 ' 

Serwer: FFA
Link do banahttp://forum.cs-classic.pl/topic/21569-thc/

 

1:00-Wchodząc wentyle ,nie wiem jak u was ,ale ja jestem jednak doświadczonym graczem(nie niedzielnym)i umiem strzelać w tą.Wchodząc w wenty nie jest to głupie sprawdzić czy ktoś jest po drugiej stronie.

1:04-Niby mierzyłem przez ścianę, hmmmmm może dlatego że nuke znam i wiem co gdzie jak może siedzieć + słuch mi w tym pomogł

2:17 nie widzę nic dzwinego

3:49 też nie widzę nic nadzwyczajnego,a no zaraz to mój aimbot,albo wh.

5:20 Ajmi proszę cię,nie wiem jak tam u Ciebie jest,ale to są wszystkie normalne skany , nie jestem niedzielnym graczem i gram w tą gre od 2k8,nie widze nic dzwinego

7:40 tutaj nie wiem co napisać,bo nie wiem co tu spalonego.

11:14 dziwna sytuacja jak oglądałem z wiedzą że ktoś jest w kurniku,ale sprawdzałem czy nikogo nie ma po lewej,i tak wychyliłem

Ostatnia akcja z dupy wzięta jednym słowem Ajmi nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.

 

Co do banu csgo , tak latałem odpalony i co z tego, tamta gra była tylko po to aby mieć skiny na csgolounge,żeby coś zarobić na obstawianiu.

 

 

cyt."Taaa KLIR tak jak ten banik za overwatch za chodzenie celownikiem po ścianach na VAC. Idź i nie wracaj"- kim ty jesteś żeby mi rozkazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAC POZDRAWIA

Tiaaa beka, jak się nie bałeś odpalac na csgo co dopiero w 1.6 :O a bana na VAC dostałeś za identyczne akcje celownikiem po modelach za ścianą jak w tym demku ...

 

I za sam ban na VAC powinien byc już ban na serwerowni ... bo to największy dowód że jesteś cziterem.

 

1:04-Niby mierzyłem przez ścianę, hmmmmm może dlatego że nuke znam i wiem co gdzie jak może siedzieć + słuch mi w tym pomogł - Boże widzisz a nie grzmisz, typa nie słychac wgl nie rusza się a i model mógł stac w kilkudziesięciu miejscach a ty akurat tam patrzyłeś z celownikiem przez ścianę na tt.

2:17 nie widzę nic dzwinego - jak ty nie widzisz nic dziwnego w lataniu celownik po skrzyni idealnie gdzie stoi model i od razu strzelasz to co ja ci mogę powiedziec ?

3:49 też nie widzę nic nadzwyczajnego,a no zaraz to mój aimbot,albo wh. - to samo co wyżej XDD

5:20 Ajmi proszę cię,nie wiem jak tam u Ciebie jest,ale to są wszystkie normalne skany , nie jestem niedzielnym graczem i gram w tą gre od 2k8,nie widze nic dzwinego - Stary typ jak się cofnął to ty już po ścianie celownikiem jechałeś nie bałeś się że gdzieś na blisko tylko od razu wiedziałeś że za ścianą, i ten skanix który NIE JEST normalny a jest totalnie spalony.

11:14 dziwna sytuacja jak oglądałem z wiedzą że ktoś jest w kurniku,ale sprawdzałem czy nikogo nie ma po lewej,i tak wychyliłem - co temat inaczej się tłumaczysz XDDDD przedtem mówiłeś że nie wiesz dlaczego tak wychyliłeś ale nagle cię coś oświeciło ?? tutaj nie chodzi tylko o to że celownik na model dałeś ale potem jak ten tt czy tam ct szedł w tym kurniku ty idealnie celownikiem za ziomkiem podążałeś.

 

Ja nie wiem jak ci nie wstyd się tłumaczyc z akcji które są totalnie spalone, a jedyną twoja wymówką jest, słuch gdzie typek się nie rusza, "nie wiem dziwna sytuacja" i jeszcze "nic nadzwyczajnego" gdzie celownikiem na ścianie po modelu latasz

XD dla ciebie w twojej grze nie ma nic nadzwyczajnego XD ale spox spotykałem się pare lat temu zawsze z takimi wytłumaczeniami cziterów którzy byli spaleni, nothing special.

 

AAA i VAC pozdrawia! pisałem to już? to jeszcze raz, VAC pozdrawia.

Aa i może napisz ticketa do valve że oczerniaja twoje imię a ten ban na VAC to za słuch, doświadczenie i ogólnie nie było nic nadzwyczajnego ?

Udzielam się w temacie bo czuje że niektóre notki są adresowane do mnie więc chce na nie odpowiedziec aby nadawca nie czuł się obrażony

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyraziłam swoje zdanie na Twoj temat w poprzednim temacie. Jednakże rozumiem, ze sie odwołujesz i walczysz o swoje. Postaram sie, zeby wieksza ilośc osob zobaczyla twoje demko z gry. 

 

 

Prosze o nieprzyznawanie warnów osobą, którzy wypowiadają sie w sprawie oceny demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:02 Przy prędkości 1/4. Zawsze tak schodzisz po drabinie? Patrzysz przez ścianki, czy siedzi akurat tam przeciwnik?

1:03 Celownik mierzony od razu w lewą ściankę - słyszałeś, że ktoś się tam kręci siedząc?

1:10 Zawsze tak patrzysz pochylnię, na dolnym? Akurat szczęście, że gracz którego wcześniej zobaczyłeś i dostałeś od niego HS na nią wszedł, a Ty jakby modelowo przez ściankę go obserwujesz.

2:17 Obserwujesz ściankę, czekasz patrząc modelowo i po chwili strzelasz, mając cały czas na przeciwnika celownik? Z czego masz membranę w słuchawkach? Z kwarcu?

3:49 Dokładnie Ajmi, ta sama sytuacja :D Słyszałeś, że akurat w TYM miejscu stoi w przebudówce z za skrzynki w hangarze? "Co to za czary"?

5:20 Rozumiem, że widziałeś filmik ze skanami Hajdzika przed jego wypuszczeniem na YT oraz ktoś dawał Ci info na ts/steam, że wychodzą kurnik i możesz zacząć skanować..? :D

 

Myślę, że dalsze potwierdzanie akcji przedstawionych przez Natalję oraz Ajmiego nie jest potrzebne - Do zbanowania.

 

Żegnam gracza "2k8", który nie potrafi edytować postu oraz pisać na tyle sensownie, by nie popełniać błędów składniowych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadov nie oglądałem jakiegoś nn hajdzika,bo ja na niego graliśmy mixa 9:3 na njuku w tt dostali,więc pozdro.

Do zbanowania żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności