Skocz do zawartości

Komputer MiniPC do 1.6


Pebble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy pomoże mi ktoś złożyć komputer do gier typu mini pc? Cena do 2500 max,ale wolałbym wydać 2100 coś takiego.W cene ma wchodzić sam komputer bez akcesorii. Najchętniej chciałbym procesor od i3 w górę oraz grafikę Geforce,ale radeon tez moze byc.Ram 4gb może być.W cenie chciałbym dysk ssd o pojemności 128 gb.Może być ssd kosztem procesora.W oko mi wpadł intel nuc,ale wąskim gardłem tego komputera jest procesor celeron.Daje +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? jest pełno gotowców , np o ten : http://allegro.pl/full-gamer-fx-6x4-1-gt740-2gb-ddr5-8gb-1-5tb-wi-fi-i4466309672.html , lecz również można ten na części : http://www.morele.net/inventory/info/5Rjwn/.

 

No to tyle , myślę że pomogłem.

Pozdrawiam,

Haze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haze. Tylko ze ten z 1 linku jest mało z typu 'mini pc' :D a co powiecie o intel nuc? wersja z i5 wyglada ciekawie do tego ssd jak sie zmieszcze w cenie i ram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up.

 

2 link dobry,Tylko czy moze mi sie wydaje ze gdzies przeczytalem ze geforce jest lepszy do gier

?jezeli sie da to ssd i 8 gb bo obecnie na moim lapku co ma 4gb ramu sa mega scinki gdy odpale forum + cs 1.6.Ale dzieki za zestaw masz plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

po cholere wciskać 8gb ramu , jak 4gb wystarczy i nawet go zbędzie na system operacyjny ( nawet musi ) . Sam mam 4gb ramu i wystarcza mi na google chrome , gg , cs 1.6 , steam + programy antywirusowe. 4gb w zupełności wystarczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności