Skocz do zawartości

Podanie na Admina Smoku13.. Wejście Smoka :P


Smoku13

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Smoku13

2.Imię: Eryk

3.Wiek: 18

4.Znajomość AMXrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): : 6/7

5.Mikrofon(Tak/Nie): Tak, czasami lekkie problemy

6.Składka(Tak/Nie):Tak, tylko muszę wiedzieć gdzie i jak

7.Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Smoku13/

8.Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: no to tak jestem Eryk, mieszkam na wsi Wieliszew koło Warszawy ;) interesuję się motoryzacją (chodzę do technikum samochodowego), piłką nożną i grami komputerowymi.. uwielbiam spędzać czas ze znajomymi jak i w wolnych chwilach przed komputerem... Wyrażam chęć bycia adminem po to aby starać się utrzymywać porządek na serwerze, gram często w nocy gdy nie ma innego admina więc to by mogło być pożyteczne dla tego serwera :)

9.Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie

10.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5-6 godzin dziennie nie liczę tu czasu w nocy..

11.W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: między 11 a 14.. między 20 a 23.. często w nocy

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Będzie pół roku :P

13. Czy byłeś już adminem ? (nie podajemy linków): Nie jeszcze nie byłem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ;) nie widziałem Cię albo nie wpadłeś mi w pamięć ;) po drugie chyba rekrutacja off?;p

 

Zmieniam zdanie !!;p

Dziś Cię widziałem spoko się gadali wiec jestem na tak :P kulturę masz bo zauważyłem to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, Smoku gra na tym serwerze dosyc dlugo, jest ogarniety i nie sprawia zadnych klopotow. Jesli chodzi o AMX to jest bardzo latwy do nauki i szybko sie go nauczysz, zeby miec chociaz to 8/10 :) Nie miales nigdy admina, ale to nic, kiedys trzeba zaczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.
Aktywność na forum, nabiłeś w jeden dzień (odkopujac stare tematy) moze masz aktywnosc na serwie ale na forum nie, nie wystarczy nabic 10 postow i skladac podania. Rekrutacja jest off a ty skladasz podanie. Sprobuj gdy, posiedzisz wiecej na forum oraz gdy bedzie rekrutacja otwarta.

Edytowane przez soot
Byleś na serwie dzisiaj ? Rekrutacja jest ON!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. ;) Znam go już dłuższy czas, co prawda mało go widuję na serwerze i to jest ten jeden jedyny minus. :) Wiem, że nadaje się na admina bo jest ogarniętą osobą i myślę, że jest w stanie sobie poradzić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, uwazam, ze jesli przejdzie Twoje podanie, to Opiekun Serwera powinien dać Ci admina za osobę, która ma obecnie admina, ale mało godzin poświęca na tą funkcję; Soot może jakieś zestawienie aktywności adminów? ; poza tym: wiek, amx +, skladka +, nie sprawianie problemow - duży +,

Vernon nie zawsze jest admin późną nocą, a jak jest, to na chwilkę, a Smoku gra maxymalnie tak długo, jak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dam ci admina na okres próbny 5 dni jesli się nie sprawdzisz to wylatujesz. Pisz pw/gg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności