Skocz do zawartości

Podanie - Kapol


Kapollo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick :` KA[POL] ; P
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie, ale sądze, że nie trudno go pojąć :)
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60%20Ka%5BPOL%5D%20%3B%20P/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Ogólnie rzecz ujmując zależy mi na posadzie admina, ponieważ mam dość ogladania tego jak cheaterzy bezkarnie korzystają z nielegalnego oprogramowania.. Jestem dość często na serwerze i co najwazniejsze - jestem takze w godzinach nocnych kiedy to cheaterów jest najwięcej.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie posiadam JESZCZE :)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Dziennie koło 2h jeśli jestem w pracy, jeśli nie to nawet koło 4h.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Każego dnia w godzinach 22:00 - 3:00, lub (jak już powyżej napisano) gdy mam dzień wolny od pracy w godzinach rannych i popołudniowych.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Gram odkąd pamiętam, to już będzie około 6-7 lat.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie byłem, ale jestem bardzo pojętny i pojmę wszystkie zasady, komendy, regulamin. 

Ponadto - inni admini/gracze mogą potwierdzić to jakim jestem graczem i to że jestem warty zaufania.
Pozdrawiam serdecznie - Kapol :)

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro był res gt :x

Składkę masz

Micro też

Wiek w miarę.

 

Niech będzie na tak

 

Jimmy sam się ogarnij. Prawda jest taka że steam jest był i będzie lepszy od ns. Choćby dlatego że może nie być admina na gg czy forum ale może mieć włączonego steam'a i jest z nik kontakt. Można kupić premke czy vipa na steam i jest większa szansa że nikt ci się nie włamie. "5!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rownierz jestem na TAK , znamy sie juz troche czasu , zglasza , duzo pomaga , a co do wypowiedzi A-Rioch ktorego nie widzialem na ODD2 to uwazam za zbedne i wogole gdzie ty jestes adminem ? to tam wtykaj kichawe a nie gdzies gdzie jestes duchem , pozdro i do zobaczenia w ekipie 5! Arioch jeszcze jedna sprawa , co ma steam do tego ? widze jestes tak malo obeznany ze chyba te twoje wypociny to skads kopiujesz . wez sie ogarnij czlowieku tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności