Skocz do zawartości

69. Próba :)


69.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 69    . [t]

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/69%20%20%20%20.%20%5Bt%5D/193.33.176.64:27015/ 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Łukasz. Mam 15 lat i uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym chłopakiem, o krótkich brązowych  włosach. Mam piwne oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. :D ,dlaczego ja ? Po prostu chciał bym zostać adminem na cod 350 ,bo odpowiada mi ten serwer i siedze po 10 h przy kompie **z przerwami** ,owszem jestem dosyć młody ,ale nie dziecinny :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Mhm.. ,mam steam 2006 roku ,dostałem bana na BL-U przez kolege ,więc jak na razie NS ,lecz kupiłem Steama ,czekam tylko na Key.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 7/10 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Od poniedziałku do soboty przez od 11 lub 14 do 23 ,w niedziele od 14 do 20

12. Staż w grze counter strike 1.6 No nie licząc miesięcy 5 lat.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak byłem :)

 

 

(Proszę bez flame) "krótki czas" ,itp. ,spokojnie wszystko zostanie nadrobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :

Nigdy nie zrozumiem ,jak ktoś nie spełnia wymagań i to najważnieszego czyli czasu na serwerze ,a na samym dole podania pisze "zostanie nadrobione:"

Nie masz spełnionych wymagań 

Nigdy nie widziałem Cię na serwerze 

Nie masz steama (niby kupisz ,ale dostałeś bana na BL ,za kolege ? Nie wierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie widziałem cie na serwie" ,no wiesz ja siedze od godz 11 do 18 ,nie robie nocek więc wiesz :/ ,(sorry za wypowiedzenie się w swoim podaniu. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie widziałem cie na serwie" ,no wiesz ja siedze od godz 11 do 18 ,nie robie nocek więc wiesz :/ ,(sorry za wypowiedzenie się w swoim podaniu. )

Nie wypowiadaj się w własnym podaniu ;)

 

Nadrób czas napisz podanie za jakiś 1-2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lekko ponad 3 godziny na serwie i składasz podanie ? Skąd mamy wiedzieć czy ci się nie znudzi ? Nabij jakieś 30-40 godzin wtedy będę na tak.

Poza tym na sieci jesteś chyba tydzień i nikt cię nie zna. Poza tym kłamiesz w podaniu. Siedzisz po 10 godzin a masz w gt tylko 4h ? W dodatku wypowiedziałeś się we wsłasnym podaniu więc podanie już nie bd brane pod uwagę. Złóż podanie za 2 tygodnie. Nadrób aktywność na serwie i forum. Poznaj graczy serwa. Na nie. 

 

P.S też nie wierzę że ten ban to za kolegę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności