Skocz do zawartości

Admin dla Muzo


muzo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: muzo
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 20
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): kiedys mialem wlasna siec serverów
5. Mikrofon(Tak/Nie) mam ale ja nikogo nie slysze ani nikt mnie nie rozumiem tego :)
6. Składka(Tak/Nie): Nie
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/SPS%20||%20muzo/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem nerwowy ale to nie wpływa na moje decyzje (kwestia charakteru) Dlaczego? Dlatego że od czasu do czasu gram w CS'a i gram własnie na tym serverze bez urazy ale server nie ma żadnego ogarniętego admina (z tego co do tej pory widziałem) Gdybym dostał szanse napewno poprawiło by to jakość gry na serverze.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): mam steam nawet pare niestety coś mi się zepsuło z pocztą i nie moge odzyskać hasła do żadnego tak to: Celestal / sawyer136 , Dobra co śmieszne dziś odzyskałem steam jeszcze inny Celestal1994 , Niestety nie mam na nim cs'a ...
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Pracuje od 6 do 14/15 różnie , dam radę od 17:30 - 19.00.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Co dzień , co dwa tygodnie w sobote mam wolne więc poprostu będe siedział na "spect" i ogarniał dzieci.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 9 lat już będzie.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Miałem własną sieć serverów jakieś 4 lata temu , w sumie to wszystko zapomniałem ale nie zaszkodzi sobie przypomnieć a nawet jest to wskazane.

 

Coś od siebie: Proszę o szanse , będe surowy i postaram się utrzymać server na poziomie jeśli chodzi o wulgaryzmy kaleczące oczy,czy wspomagacze, niestety nie słysze co kto mówi przez mikrofon i inni też mnie nie słyszą wiec mikrofonu nie ogarnę.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co dołączyłeś i już podanie składasz - nawet nie masz 1h przegranej , nigdy Cię nie widziałem na serwerze , może raz , ale 1 mapa to jest za mało.

 

Poudzielaj się na forum , pograj z nami pare tygodni i złóż podanie za jakiś czas i wtedy będę może na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez parę map , ale co to ma do rzeczy? napisałem ile jestem w stanie grać więc o co chodzi ? dobrych adminów nigdy za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymagań, to chyba jakieś żarty. Powinieneś dostać warna za to że w ogóle odważyłeś się napisać podanie bez wymagań.

Jestem na nie.

 

 

@@

Wypowiedź we własnym podaniu + 1 warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności