Skocz do zawartości

siemka mój sport


Joker123

Rekomendowane odpowiedzi

siemka opowiedzieć wam moją historię z motocyklami a więc zaczęło się to tak  
Pewnego dnia gdy miałem 8 lat mój brat Kupił mi motorynkę bardzo się cieszyłem i dużo na niej jeździłem po 1 jazdy zdecydowałem ze chce coś innego wiec  zakupiłem quad 125 chińczyk oczywiście  zacząłem się wtedy nimi interesować i gdy tylko już się zepsuł to sam go naprawiałem w wieku 10 lat  po 3 latach przesiadłem sie na skutera yamahe aerox ale była ona dla mnie za słaba więc z starszym kolegom założyliśmy sportowe części wyciągała ona wtedy 130 km/h po 2 miesiąca  przy prędkości 100 km/h pękła przednia opona było to nie zbyt fajne. Miałem złamaną rękę byłem cały w strupach ale uratował mnie kask opłacało się za niego zapłacić 300zl po tym wypadku yamaha mila skrzywione lagi pęknięty krater i plastiki. Musiałem w nią znów włożyć dużo pieniędzy wtedy pojeździłem rok i sprzedałem wtedy kupiłem aprilie rs mam ją do teraz i jeszcze do tego ktm 125  ale myślę o sprzedaniu aprili 
 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych dwóch zdaniach moja reakcja była taka

 

po kolejnych kilku zdaniach było tak

 

po przeczytaniu dobrej połowy tego co napisałeś reakcja była taka

 

Sorry ale muszę to napisać nie udawaj że masz 17 lat nie udawaj takich śmiesznych historyjek masz dobre 9-11 lat może mniej to widać bo tym jak piszesz i jakie posty piszesz. przykro mi chłopczyku ale wieku się nie da ukryć wyjdzie w każdej chwili a twój wiek własnie teraz jak i w późniejszych postach się ukazał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co przeczytałem to moja reakcja wyglądała zbyt ciekawie - spadłem z krzesła turlając się po podłodze równocześnie śmiejąc sie z tego co Ty piszesz. Dzisiaj właśnie uświadomiłeś , że nie masz 17 lat z czego co jest ciekawsze to Ty chciałeś oszukać administrację składając podanie na DD2 podając , że masz 17 lat. Nie wiem dlaczego upierasz się , że masz 17 lat , jak tylu nie masz?

 

Co do Twych wypowiedzi na forum to jest poprostu jakiś dramat , poniżasz się przy wszystkich i z Ciebie mają totalną beke jak i ja. Nie wiem co chcesz tutaj osiągnąć , ale za nim cokolwiek na tym forum napiszesz , to zastanów się CHŁOPIE KILKA RAZY ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO .

 

Pograjcie z nim na DD2 , a zobaczycie jak nas celowo oszukuje z wiekiem - to jest nie ładne z Twojej strony , ja Ci zaufałem , myślałem że masz 17 lat , a Ty jak nas wszystkich potraktowałeś ? jak mamy teraz z Tobą grać ?

 

Co do tego tematu to mi się śmiać chce , a zarazem jest mi żal Ciebie co Ty wyprawiasz na tym forum. W jednym z działów ( chyba Przywitaj się/pożegnaj ) napisałeś 3 bezsensowne tematy , w którym piszesz głupoty i to co nas nie interesuje. To samo jest w tym temacie , ten dział nie służy do opowiadania co my lubimy - jeżeli temat zostałby nazwany pt. "Motocykle" i byłby on dobrze napisany ( etetyka , ortografia , itp. ) to nawet bym nie czepiałbym się Ciebie. ZANIM COKOLWIEK NA FORUM NAPISZESZ TO PRZEMYŚL 2X !

 

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności