Skocz do zawartości

Skarga/nierobmissow


B.S.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: B.S.N.T|BioLy


2.Nick admina/gracza który zawinił: Nierobmissow

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Jakoś pól godzinki temu

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): niestety nie gram z włączonym programem do nagrywania i nie wiedziałem o takiej formie skargi

6.Opis sytuacji:Chciałem złożyć skargę na admina Nierobmissow 

Więc tak wszedłem na serwer po 4 rundach byłem na pierwszym miejscu w ilości zdobytych fragów tak od 5/6 rundy tt zaczeli kampić na respie więc zapytałem admina co on robi i dlaczego oni kampią a on nic z tym nie robi (on był na drugim miejscu z fragami ) po czym dostałem kicka potem wszedłem znowu i tt dalej bezkarnie kampiło na respie a admin miał to gdzieś a jak zapytałem ponownie dlaczego ich nie banuje dostałem bana za niby obraze a gdy pytałem admina o jego nick bo dokładnie nie wiedziałem ten mnie kickał za każdym razem kiedy o to pytałem , potem w końcu ogarnełem i sprawdziłem w /kontakt i jednym adminem był właśnie on , jeszcze usłyszałem od niego że za bardzo cwaniakuje i kiedy napisałem że składam skargę to napisał "zobaczymy" , proszę tylko o jakieś upomnienie go i uświadomienie że admin nie jest od pomagania w zdobywaniu medali proszę o szybką reakcje bo po jego "zobaczymy" boję się grać na serwerze . Dziękuję . 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Bana dostłeś ode mnie a nie od niego.

Po 2 TT ma prawo kampić 30sec na repsie. (A jak ktoś jest AFK to też kampi?)

Po 3 Nie kłam że dostawałeś kicki za pytanie o nick ADMINA.

Po 4 Ani ja ani nie rob mi ss nie pisał że za bardzo cwaniakujesz tylko inny gracz.

Po 5 Proszę podaje link do ss jak się wyrażasz http://www.speedyshare.com/HbwgA/BSN.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banik powinien być za kulture, licząc 1h odemnie, 30 minut od wozika i 2,5 h od Nieroba wychodzi 1 dzien * Nie ma mniejszej kary * max. 3 h

2. Skarga nie powinna zostać uznana z powodu iż ,że nawet gracz nie odrozna adminow, lecz ostatnie słowo należy do Soota.

3. Nie liczyłem jeszcze innych adminow wtedy byś miał na min. 3 dni *.*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 tt kampiło więcej niż 30 sec 

po 2 dostawałem kicki za pytanie o nick z powodem kultura 

po 3 jeżeli pytałem o nick i mnie olewaliście oby dwaj to nie moja wina że się pomyliłem co do admina i nie wiem jak ty byś się poczuł jak by cie ktoś olewał ale ja przez takie osoby jak wy nie dam się ignorować ...

A co do screenów to po pewnym czasie człowieka nerwy ponoszą a sram na to napisałem jak któryś z was napisał "zobaczymy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się, że dostawałeś kicki za kulturę? Jak byś pisał normalnie, a nie z wulgaryzmami to byś nie dostał kicka, a tak w ogóle to powinieneś bana dostać na dłużej, a nie kicki i się zachowuj na serwerze, a nie klniesz jak Ci się podoba. Następnym razem dostaniesz bana, a nie kicki bo na serwerze obowiązuje KULTURA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że skarga jest złożona na mnie, mam obowiązek się w niej wypowiedzieć. A więc:

  1. Jak pokazują screeny Wozika, za każdym razem dostawałeś słuszne bany i kicki (możesz się cieszyć, że ode mnie dostałeś jedynie kicka - gdyby nie zajmował się tą sprawą Wozik, dostałbyś bana na co najmniej 3 godziny, a nie 5 minut).
  2. Naprawdę nie musisz kłamać, że byłem na drugim miejscu we fragach i kickałem cię lub banowałem po to, aby mieć złoto.
  3. "Olewanie" twoich pytań "Kto tu jest adminem?" było na miejscu, wcale nie musimy się ujawniać; wystarczy, że wpiszesz /kontakt i masz całą listę adminów serwera, poza tym admini wykazują się kulturą osobistą i raczej niechętnie wchodzą w konwersacje z graczami, którym jej najwyraźniej brakuje.
  4. Wszystko razem wzięte można obejrzeć tutaj: http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408061947-de_westwood-1407347220-1407348720.zip i przekonać się, kto miał rację, a kto powinien przemyśleć swoje zachowanie (o przeprosinach zarówno mnie, jak i Wozika nie wspominając)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu zaczeło się od pierwszego kicka bo któremuś z was nie podobało się że byłem pierwszy już nie pierwszy raz dostaje takiego kicka bo wy chcecie medale zgarnąć ... Pamiętam że wczoraj też dostałem kicka po tym jak napisałem "a może tak cele ??? " powód kultura ... jak nie wiesz na czym polega kultura to może wróć do przedszkola bo wyżej niż gimbaza to cie nie widzę  ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dostałeś pierwszego kicka za A ADMINA cenzura NIE MA ZE TE BOTY NA RESPIE KAMPIA? Ty nie wiesz co to jest kultura i się jej naucz. SS które zrobiłem pięknie pokazuja jaką masz kulture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu zaczeło się od pierwszego kicka bo któremuś z was nie podobało się że byłem pierwszy już nie pierwszy raz dostaje takiego kicka bo wy chcecie medale zgarnąć ... Pamiętam że wczoraj też dostałem kicka po tym jak napisałem "a może tak cele ??? " powód kultura ... jak nie wiesz na czym polega kultura to może wróć do przedszkola bo wyżej niż gimbaza to cie nie widzę  ... 

 

Zgodzę się z tym użytkownikiem, ja również zostałem wywalony niejednokrotnie przez Nie Rób Mi Ssów. Nie chodzi tutaj o 1 miejsca bo dla mnie jest to śmieszne, ale sam fakt, że nie powinny się takie sytuacje zdarzać. Co do tematu to grałem na tej mapie akurat i moim zdaniem to admin zbyt cwaniakował. Ss'y są zrobione wtedy kiedy to gracz zawinił, ale początkowej "sytuacji" już pan admin nie wstawił? Ciekawe :P

 

Soreczka. Nie zauważyłem postu Nie Rób mi Ssów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nabijanie postów co nie ?;p Niech się soot wypowie bo on tutaj ma ostatnie zdanie, a nie się jeszcze kłócicie kto tu ma racje. Soot sobie połączy fakty, po ogarnia sprawy i zobaczymy kto tu wyjdzie najlepiej;p Ja tam się nie wtrace bo nie znam sytuacji a gdzie szzczegolnie jestem na telefonie to nie ogarne wasze linków :D powiem na tyle. Bardziej wierze wozikowi i nie rob mi ssow niż temu graczowi który złożył skargę. Dlaczego ? Nawet na forum brak kultury ma xD co tu więcej tłumaczyć :D Drogi graczu który złożył skargę. Wyraz ,, sram" to juz pokazujesz kulturę, ktorej najwidoczniej brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkiego stwierdzam kilka faktów:

1. Chłopie jak chcesz gdzieś pograć na większych serwerowniach i coś tam osiągnąć to musisz się zachowywać..,. Bez tego ani rusz.

2. Gdybym był na serwerze i wyleciał do mnie z takim tekstem to, jak jest napisane w regulaminie " Za obrazę admina przez gracza, admin może zbanować owego gracza nawet na 7 dni.

3. Ss'y oraz hltv pokazują że ta skarga jest w ogóle nie potrzebna bo gracz B.S.N.T sam sprowokował ową sytuację i kolego za pisanie tylu postów zamiast dopisywać do pierwszego powinieneś dostać co najmniej 1 warna

4. Akurat z tymi 30s na respie TT trzeba się zgodzić bo 3 graczy non stop dopiero 1:15 ruszali się w ogóle z respa. Chłopaki na to też trzeba zareagować, lecz to nie zmienia tego że skarga jest skierowana nawet do złego admina i jest do zamknięcia

Tyle z mojej strony

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu ale czy wam naprawdę przeszkadza jedna kurwa ? Nie wiem czy wiecie kto to luq ale on grając nawet największe turnieje potrafił pociś kolegów z drużyny jak i przeciwników a był jednym z najlepiej zarabiających e sportowców w Polsce więc sory ale daruj sobie ... A pierwszego kicka dostałem bez żadnego powodu i to nie pierwszy raz i myślę że nie ostatni nawet wczoraj wieczorem też dostałem takiego kicka będąc znowu pierwszy we fragach i to w ostatniej rundzie nie pisząc dosłownie nic przez cała rozgrywkę powód : kultura ... Dobierajcie tych adminów lepiej bo większość naprawdę nie powinna ich mieć bo nadużywają władzy i myślą że mogą wszystko , chłopie chyba sobie ze mnie kpisz że kogokolwiek przeproszę za co za waszą arogancje i brak nawet odpisania na prośbę bo na początku prosiłem o nick ...  BEKA I jeżeli masz odwagę kogokolwiek  zbanować to chociaż miej odwagę podać swój nick . Jeszcze miałem wczoraj wrzucić screeny z zachowaniem jakiegoś wozika który jak się okazało ma admina ... Ten o wielki Admin wbił się wczoraj na serwer i ni stąd ni z owont wyzywał mnie od dzieci po czym szczycił się że ma 21 lat naprawdę zachowanie godne 21 latka BRAWO !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Admina sobie sprawdź na /kontakt

2. Admin nie musi Ci podawac własnego nicku.

3. W ogole nie posiadasz kultury i jestes osobą ktora przesadza i dostałaby odemnie bana min. 1 dzien z powodu ,że prowokowałeś i byłeś strasznie nie kulturalny.

 

Nie piszcie już nic aby Soot to rozwiązał bo poprostu duży spam sie tu robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie na csie "kurwa" itp jest dla mnie idiotyczne, rozumiem ze ktos sie wkurza jak padnie lub cos ale mozesz to sobie powiedziec pod nosem, a nie jak tepe dziecko musisz napisac zeby wszyscy widzieli i ten do ktorego piszesz tez to musi widziec zebys pokazal kim to ty nie jestes. jak dla mnie tylko bezmozgi musza wyrazac swoje emocje na sayu zeby kazdy widzial jaki to ja nie jestem "zly i wkurwiony"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcę złożyć skargę o niesłuszne kickanie lub bana to chyba muszę znać nick adma bo w konsoli tego nie mam , a przeklinałem dlatego że skoro admin nie zna celów mapy albo ma je w dupie i ignoruje innych graczy jak mu o tym trąbią to trzeba jakoś zwrócić na to uwagę bo jak admin nie zna celów mapy to kto mu w ogóle dał admina ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ty umiesz zwrocic na siebie uwage tylko piszac "kurwa" to gratuluje inteligencji i zycze powodzenia. nie reaguje to robisz demko i wstawiasz na forum, a nie wyklinasz jak gowniarz i potem sie dziwisz ze ta skarga ci nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zachowujesz sie jak dziecko ktore tylko przeklina. Nie umiesz sie zachowac, skarga jest zbedna bo zachowujesz sie jak idiota, tylko ciśniesz innych. Dobrze, ze dostales bana bo widac jak teraz sie zachowujesz. Ode mnie bys dostal bana na 1 dzien, napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny graczu w CS'a nie jesteś jak Luq[t], a jak chciałbyś spróbować pójść w jego ślady to życzę powodzenia, ale na tym serwerze sobie nie pograsz. A co do admina który Cię zbanował to jako taki pro gamer powinieneś usunąć tą skargę bo wcale Nie Rob Cię nie zbanował tylko Wozik więc nie rozumiem Twoich dalszych pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ban za kulturę słuszny, nie będę się wypowiadał dlaczego administracja już to zrobiła za mnie.

2. Co do kickow to nigdy nie było skarg o to że admin wywala gracza bo chcę mieć złoto,, a jeśli ta. Się dzieje jak ty to mówisz to zwrócę na to uwagę

3. Co do wykonywania obowiązków admina już rozmawiałem z nie rób mi ssow na ten temat i myślę że zrozumiał.

 

Skarga na samym starcie powinna być zamknięta :-P brak dowodów także

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności