Skocz do zawartości

Konkurs :) i Glosowanie


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Na forum jest bardzo fajny temat Opiekuna DiabloMod Lato(mam nadzieje ze sie nie obrazi :P). Chodzi o konkurs na najlepszego admina. 

Pomysl jest dobry i zrobimy tez taki konkurs.

 

Mozecie glosowac na najlepszego admina na serwerze. 

Zobaczymy kto ma najlepsza opinie a troche ich jest :)

 

Podaje Liste Adminow:

 

Polaczek

Hajdzik

Natalja

Shadow

Gruffi

Dolar

Co to za Pistolety

Syska

Kitol

Luzno bez spiny

Guliwer

Kav

Ajmi

Artem

 

Mozecie glosowac na kogo chcecie, tylko nie na siebie.

glosowac moga wszyscy ( gracze i adminowie)

Nie oszukujemy (jak cos wyjdzie to bedziemy sie gniewac :P)

To ma byc zabawa, wiec komentarz "dlaczego" musi byc.

Jak sie uda zrobimy nowy konkurs.

Nagrody:

1. Vip na 2 tygodnie+info na say ( dodam nick i opis ze to najlepszy admin)

2. Vip na 2 tygodnie

3. Vip na tydzien.

 

Glosujemy 2 tygodnie. Chyba ze bede widzial ze jest brak aktywnosci, to skoncze wczesniej.

 

Powodzenia!

 

Macie jakies uwagi to piszcie na PW do mnie .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalja to je najlepszy admin na sieci, jest czadowa i super miła, jak ktoś zgłosi jakiegoś czitera na u@ jest pierwsza z adminów na spect i ogląda grę podejrzanego, to samo sie tyczy z każdą inną sprawą jaką gracz napisze. BEST ADMIN 2014 POLECAM KOLEŻANKE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Siebie jestem świetnym adminem mimo braku admina i tak jestem dobry XD a tak serio to waham się pomiędzy Natajlą a ajmim ale głosuję na Natajla :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajdzik, bo wielu osobom pomaga oraz jeszcze nigdy nie zauważyłem, by gracze mieli z nim jakiekolwiek problemy :D

Na Natalję czy Ajmiego nie głosuję, bo już się wzajemnie ocenili xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahalem sie nad trojka adminow natalja ,ajmi i shadow.Glosuje na shadow pilnuje porzadku na serwerze nie tylko przed cziterami ale i nad zachowaniem ,jak ktos ma problem z czyms to probuje pomoc i ma dluzszy staz i aktywnosc na forum od ajmiego. Na Natalje nie glosowalem bo i tak wygra same plusy ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Natalję .Natalka jest aktywna , pomocna , a gdy ktoś zgłosi kogoś na u@ to odrazu myka na spec no i przede wszystkim zawdzięczam jej piękny uśmiech na twarzy i jej zaangażowanie w życie serwera .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam kłopot nad trzema adminami Natalja,ajmi,shadow
Ale głosuje na Shadow pomaga kazdym graczą jak moze,pisze na ogolnym co i gdzie jest na forum ogółem ogarnia system cały!:)Ktos zgłasza na U@ o cziterach od razu wskakuje na specta i luka poza tym fajny gosc:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten serwer przewinęło się bardzo wielu dobrych adminów, szkoda że niektórych już z nami nie ma. Obecnie mam 2 typy na najlepszego admina, chociaż mogę się mylić, bo nie mam czasu na granie za bardzo i obserwację. Wybierałem między Kitolem a Shadowem, jednak bardziej w pamięci zapadł mi Shadow, jako ten który pilnuje porządku, jest bardzo pomocny jako admin, nie tylko na serwerze jak również i na forum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Natalja , nie raz już "zdejmowała" chita na serverze oraz zawsze można się do niej zwrócić z problemem ... nie raz byłem świadkiem jak siedziała na specie i wolała pomóc graczom niż sama grać , jak dla mnie NEJLEPSZY wybór

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalja dobra i bardzo pomocna kobieta :D oczywiście wszyscy admini są pomocni i ogarnięci :) ale wybór juz podjęłam :D kiedyś też bede takim dobrym adminem xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że głosuje na naszą Natalię :D Jak wbija na serwer to od razu uśmiech mi się pojawia na twarzy jak słyszę Jej Hejjjjj przez mikro ;)

 

Nie obrażaj się Ajmiiiiii ^^

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosuję na Natalię ,pomocna ,miła ,to żadkość u kobiet ,bez flame do pań.

Ajmi rownież jest pomocny i to bardzo ,ae Natalia zrobila na mnie duze wrazenie w UbTeam itp ;)

Bez flame ajmi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość adminów jest ogarnięta ale swój głos oddam na Hajdzika, nie trzeba go o nic prosić 2 razy i bardzo dużo czasu spędza obserwując graczy czy aby na pewno nie grają bez wspomagaczy.

 

 

 

 

 

(Fajny pomysł z konkursem ale od samego początku wiadomo kto wygra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności