Skocz do zawartości

Skąd pomysł na Twój nick ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak temat wskazuje , opowiadajcie skąd pomysł na taki nick , a nie inny.

 

Więc zaczynam :

Haze - ustawiałem dzwonki w telefonie , gdy zobaczyłem akurat nazwę Haze. Szukałem również na internecie innych nicków , ale nieznalazłem nic ciekawego , więc aż do dziś posiadam ten nick , który już jest ze mną 3lata.

 

a Wy jaką macie historie?

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu uwielbiałem grać z kumplem w Sonic'a firmy SEGA.

Zawsze tam wybierałem właśnie tą postać :P

Samo "Shadow" mi się nie podobało, więc postanowiłem kombinować z literami, i tak powstał S}{aDoW :D duże D czy duże W jest ze względów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu po mundialu a dokładnie po meczu z Urugwajem spodobała mi się jego gra miałem tysiąc nicków i cały czas zmieniłem ten jest chyba już najdłużej przeze mnie i nie mam zamiaru zmieniać no może jak wymyślę jakiś super mega ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na steam to NAWIAs. - wziął się, że nudziło mi się na matmie i postanowiłem wymyślić sobie nick i tak powstał NAWIAs. :)
A polaczekkkkkkkkkk to ustawiłem sobie taki nick na jednym z lanów i tak mi został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem anime Full metal alchemist: Brotherhood i akurat szukałem nicku, występowały w nim postacie o imionach 7 grzechów głównych i tak jakoś przyjął mi się Pride ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to dosyć proste, po długiej przerwie gadając przez telefon edytowałem config pod siebie.

W momencie wpisywania nazwy gracza, powiedziałem do znajomego 'nope' i tak jakoś weszło. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hmm skąd pomysł na mój nick ? już wam mówię. Jestem za Łódzkim klubem sportowym który gra aktualnie w 3 lidze łódzko-mazowieckiej na pozycji 3 z 9-cioma punktami straty nad pierwszym miejscem :) a WhiteRedWhiteGang ponieważ barwy tego klubu są biało czerwono białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności