Skocz do zawartości

Skąd pomysł na Twój nick ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Grając w grę Archlord spotkałem typka o nick'u S0undwave, był to niegdyś jeden z najlepszych knight'ów (z ang. Rycerzy) tej gry, miał on sygnaturkę Dark Z Rises a dlaczego? już objaśniam, ponieważ jego poprzedni Knight został okradziony przez jego "najlepszego" kumpla w grze, nick pierwszego knight'a S0undwave brzmiał Zoone i to własnie dlatego on ustawił sobie taką sygnaturkę nad głową. Ja mówiąc szczerze skopiowałem jego sygnaturkę ponieważ strasznie mi się podobała i przypomina mi czasy jak siedzieliśmy gdziekolwiek i mieliśmy "zbite" ze wszystkiego i z każdego :P dlatego mam nick, taki jaki mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neff - wziął od nazwy firmy mojej czapy (spontan)

Neffju- Podczas troll-owania na omegle z Kryptonem i Buźkiem, Karol przeinaczał mój nick na Neffju i tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to będzie dobre 

- mianowicie byłem z kuplami na wyscigach konnych , ale że bardziej nas interesowało zaplecze tej imprezy wiec postanowiliśmy się przejść . W pewnym momencie zobaczyłem otwartą przyczepę do przewozu koni wszedłem tam i mnie zamkneli , otworzyła dziewczyna wołąjąc santos i tak już zostało ponad 20 lat .

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Na samym początku grania w cs miałem nick doomino1 po tym ustawiłem nick Domino513 i pewnego razu na serwie u gościa zobaczyłem własnie tą minkę ( c(: ) I od tamtej pory jestem Domino c(: A z skąd jest mój nick ? Od imienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bl3nd - jest taki światowy DJ Bl3nd a że ja nie jestem DJ'em to samo Bl3nd wybrałem :)

retry - po powrocie zza granicy chcąc się zalogować na forum jako Bl3nd ogarnęło mnie ździwienie, ponieważ takiej nazwy konta nie było, więc chcąc je odzyskać wybrałem retry (ang. ponownie) .

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności