Skocz do zawartości

Skarga by DarKAngel


Spr!nt^^

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Spr!nt^^

2.Nick admina/gracza który zawinił: DarKAngel
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: ok. 13:50 - 14:00   08.08.2014
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): -

6.Opis sytuacji: Krótko i na temat. Grałem na zm, pochwili zkampiłem się i wbił do mnie DarKAngel Oczywiście wydałem  troche ap na lm i kamizelke itp. A ponieważ nie mam dużego poziomu to nie zarobie szybko lub bąć dużo ap. Byc może dlatego się wkurzylem i napisałem "szm..."Prawda mogłem się powstrzymać przed napisaniem wulgaryzmu, ale wtedy nie myślałem ;) I oczywiście banik "na dzień". Myślałem, że to będzie ban góra 3h, ale dostałem bana na dzień. Moim zdaniem troche przesada jak na takie coś.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie skargi ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.7 Obrażanie gracza/admina, ubliżanie go - Ban od 5 min do 3h

Arioch nie wiem czemu niepotrzebnie wypowiadasz się w niektórych tematach, nic do nich nie wnosząc ;s.

Wracając do skargi. Regulaminowo jest do 3h, ale byłam świadkiem obrażania przez ciebie w ten sposób graczy, więc może stąd ta kara jest wyższa i raczej słuszna. Rozumiem nerwy, ale bez przesady. Nie ma admina to 1/4 serwera się obraża (wiem, bo czasem wchodzę na innym nicku), a te kary po 3h często nic nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w końcu dał ktoś Ci bana bo ty kolego przesadzasz. Dzień w dzień jak jestem na serwerze i widuję Ciebie to obrażasz ludzi (w tym mnie np. przez mikro) więc mam nadzieję że to Ciebie coś nauczy i ogarniesz się trochę , a co do skargi to uważam że nie jest słuszna i powinna wylądować w koszu.

p.s Dobra robota DarKAngeL ! niech się uczą zachowywać kulturę na serwie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do skargi...Ban na 1 dzień za dużo...

2.Arioch Nie potrzebnie Udzielasz się w prawie każdym temacie na zm, albo w podaniu, nie grasz na zm nie wiesz wgl o co chodzi.... Nic nie wnosisz, nabijanie postów??? bo widzę że nie tylko na codzie się udzielasz, Ale wszędzie...

 

Sprint do UB-Team leć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałeś zarażony i od razu poleciała ładna wiązanka od kurw , idiotów itp przez mikrofon więc się dziwisz że na 1 dzień później po daniu bana poszła kolejna wiązanka to nie pierwszy wyskok w twoim wykonaniu w stosunku do graczy / adminów co mają ns i cb nie słyszą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... Ale faktem też jest to że ten gracz rzeczywiście zbyt często w taki sposób a nie inny się zachowuję.

Więc. Jeżeli chodzi o regulamin to za dużo... Ale Jeżeli chodzi o tego gracza, to myślę że kara na miejscu. na następny raz również powinieneś dostać bana na 1 dzień i tak za każdym razem aż się nauczysz kultury i szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Byc może dlatego się wkurzylem i napisałem "szm..."Prawda mogłem się powstrzymać przed napisaniem wulgaryzmu, ale wtedy nie myślałem ;) 

 

to może lepiej powiedź prawdę i pochwal się co przez mikrofon mówiłeś ;)

bo ja słyszałem coś innego jako jedyny steam na serwie , może ktoś jeszcze był ale w to są małe szanse ;)

 

regulamin nie jest sztywny i to ma być podpowiedź dla adminów i dla graczy a nie sztywna zasada by za rc dać 24 h to wolna wola admina a mi się wydało że za kur** , idiotów to chyba właściwa kara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może łamie regulamin, ale o karach większych niż w regulaminie powinien decydować Opiekun serwera. Admin powinien przestrzegać regulamin.

 

To jest mój ostatni post, nie chcę zostać podejrzany o nabijanie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby regulaminowo banik powinien być do 3h, tak jak wszyscy już to zauważyli, ale według mnie Dark, aż takiego wilkiego błędu nie zrobił, bo jak gracie dosyć dużo na ZM i jakiś gracz notorycznie nie potrafi nad sobą "zapanować", to widać, że te max 3h kary nic dla niego nie znaczą i "leje" na takie bany... Admini nie nauczą kultury innych gracz, to jest rola rodziców/szkoły (?!), ale po takim ponad regulaminowym banie, może chłopak w końcu się ogarnie i pomyśli czy warto... bo ile to było sytuacji, że upomina się kogoś o Słowa, a gracz potrafi Adminowi odpisać "bo co, dasz mi bana? to daj", to akurat nie napisał Spr!nt, ale pokazuje to, jak czasami te max 3h kary nic nie daje i gracze często umyślnie łamią regulamin... Oczywiście ponad regulaminowe bany, nie powinny zdarzać się zbyt często, tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach, a myśle, że ta jest właśnie taką sytuacją. Ale też nie jestem za tym, żeby Admini od tak dawali bany większe niż powinni, bo zrobi się masakra na serwie.
Śmieszne jest też to, że Spr!nt wypomina Adminowi brak przestrzegania regulaminu, skoro sam tego nie potrafi zrobić... czyżby Hipokryzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.bo jak gracie dosyć dużo na ZM i jakiś gracz notorycznie nie potrafi nad sobą "zapanować"                                       2.to widać, że te max 3h kary nic dla niego nie znaczą i "leje" na takie bany...                                                     3.Admini nie nauczą kultury innych gracz, to jest rola rodziców/szkoły (?!)

 

 

1.Notorycznie to ja mogę grać w cs na ZM. ;)

2.Dostałem bana pierwszy raz i to odrazu na dzień i mam nadzieje, że ostatni.

3.Nie pozwolę siebię obrażać takimi słowami jak brak kultury. Może ty nie jesteś nauczony kultury, ale nie znasz mnie na prawdę i nawet nie masz prawa mnie oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Notorycznie to ja mogę grać w cs na ZM. ;)

2.Dostałem bana pierwszy raz i to odrazu na dzień i mam nadzieje, że ostatni.

3.Nie pozwolę siebię obrażać takimi słowami jak brak kultury. Może ty nie jesteś nauczony kultury, ale nie znasz mnie na prawdę i nawet nie masz prawa mnie oceniać.

Jak Cie widzą tak Cie piszą :) , prawda jest taka że Ty sam pokazujesz swój skrajny brak kultury a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem -.- daj sobie chłopie spokój i ochłoń troszkę wszyscy tutaj wiemy jaki tak naprawdę jesteś więc nie mam pojęcia co tym próbujesz zyskać.... Ban był według mnie w stu procentach słuszny (taki banik za całokształt pracy twórczej - ja to bym tak nazwał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że na serwerze ciągle ktoś kogoś wyzywa.. Nie tylko zwykłych graczy, ale i adminów, a Dark wielce urażony słowami od "gówniarza" (przepraszam za to) banuje go na cały dzień..

Spr!nt może nie powinien wyzywać, moim skromnym zdaniem Dark czas się ogarnąć i zacząć wykonywać swoją prace odpowiedzialnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że na serwerze ciągle ktoś kogoś wyzywa.. Nie tylko zwykłych graczy, ale i adminów, a Dark wielce urażony słowami od "gówniarza" (przepraszam za to) banuje go na cały dzień..

Spr!nt może nie powinien wyzywać, moim skromnym zdaniem Dark czas się ogarnąć i zacząć wykonywać swoją prace odpowiedzialnie...

sorki że się wtrącę ale gdyby mnie tak nazwał to nawet na to uwagi bym nie zwrócił , lecz ns nie słyszą steamów i coś innego mówił przez mikrofon a nie dam się wyzywać od pań lekkich obyczajów , idiotów itp a teraz chce się wykręcić że niby coś innego mówił i co innego napisał na sayu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gówniarz" to było określenie Spr!nta, jego tak nazwałem (dlatego od razu przeprosiłem) .. a o Ciebie mi chodziło, że się tak przejmujesz słowami "gówniarza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności