Black14

Użytkownik
 • Content count

  149
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Black14

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 04/29/96

Metody kontaktu

 • GG
  10470653

Informacje o Profilu

 • Nick
  Black14
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 350
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:1:36372670

Recent Profile Visitors

1613 profile views
 1. Jestem na tak. +Był adminem, wypełniał swoje obowiązki +Zna dobrze regulamin +Miły +GT(nolife) :D +AMX
 2. Gratulacje VORDEN i powodzenia.
 3. Gratuluję i powodzenia
 4. Dzięki wszystkim. Wybieram tą pracę, temat do zamknięcia.
 5. Ciekawe, ale jeszcze poczekam może ktoś coś zrobi.
 6. Typ Pracy: Sygnaturka Wymiary: 500x200 (takie jak na forum) Render, Stock: Napis/y: Black14 admin zombiemod i napis Cs-Classic.pl Tematyka: Zombie (nie koniecznie) Kolorystka: Wybierzcie coś Inne: Każde prace będą nagradzane punktami reputki Wzor Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp. Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100 Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy *Tematyka: - Tematyka Pracy Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy Inne: - Informacje dla wykonywajacego * - Oznacza ze punkt musi zostac uzupelniony INFORMACJE: -Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac. -Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien. -Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane. -Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow. -Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum. -Praca musi zostac dodana na nasz IHost. -Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia. -Temat uzytkownika, ktory przez 3 dni nie wybierze pracy, zostaje zamkniety.
 7. Gratuluje i powodzenia
 8. Nick na forum: Black14 Ranga ma być ustawiona jako główna czy dodatkowa?: Główna Czas zakupu rangi (kiedy kupiono - data): 18.02.2016 Przelew/PSC/SMS: PayPal Na ile wykupiono VIP?: 2 miesiące
 9. Nick na forum: Black14 Ranga ma być ustawiona jako główna czy dodatkowa?: Główna Czas zakupu rangi (kiedy kupiono - data): 18.01.2016 Przelew/PSC/SMS: PayPal Na ile wykupiono VIP?: 1 miesiąc
 10. Chyba sobie żartujesz... Masz przegrane 60h na serwerze? To jest twoje GT , zaledwie 10,5h. Konto na forum dla podania. W tym podaniu jakoś też się nie wysiliłeś. Więcej rzeczy nie ma sensu wymieniać. To podanie powinno zostać z miejsca odrzucone. Jestem na NIE!
 11. Jasne, że na TAK Byłeś tutaj opiekunem oraz adminem. Poza tym: -AMX -Wiek -Steam -Mikro -GT
 12. Nie wiem co napisać... Jestem na NIE Na siłę próbujesz dostać tego admina. Do tego jeszcze: Podanie nie jest przekonujące, punkty (9, 10) słabo rozwinięte. Popraw jeszcze GT. Pograj jeszcze na serwerze, udzielaj się na forum. Złóż podanie za miesiąc, a przez ten czas pokaż, że zależy Ci na tym adminie.
 13. 41kcalB
 14. 1291
 15. Myślę, że można dać Ci szansę. Jak jesteś na serwerze nie łamiesz regulaminu. Banów też nie masz jeżeli chodzi o DR'a. Jestem za okresem próbnym.