Skocz do zawartości

Prosze o ub


banie wale niebywale.

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twój Nick: banie wale niebywale.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Jimmy
3.Admin/Gracz : -
4.Data i godzina: dzis, 18:20
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=66903
6.Opis sytuacji: dostalem bezpodstawnego bana z powodu "no recoil'a" prosze admina o udokumentowanie decyzji, jakies demko. jestem bardzo ciekawy co admin tam zauwazyl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem jak strzelasz nie majac rozrzutu  , ogladalem Cie kilka rund jak i dalem znak dla reszty adminow aby rowniez zwrucili na Ciebie uwage , i w koncu to nastalo caly magazynek w jednym miejscu to nie trudno stwierdzic cos takiego jak " brak rozrzutu "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl przy tym Opiekun serwera (PaPkUu) , a reszta adminow to nie wiem na co czeka , demko ? jest na HLTV podajcie tylko godzine bo nie pamietam , to napisze co tam sie dzialo, czekaja tylko az ktos cos zrobi , jak zwykle wypada to na mnie bo reszty bazantom nawet sie nie chce nic pisac ani robic na tym serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmy nie wiem ile masz lat ale ortografia obowiazuje, jak administacja daje admina takim dzieciom to juz sie nie dziwie skad te skargi,,, poczytaj moze w poradniku cos na temat gry w cs'a i nie sluchaj sie graczy, ktorzy na Cb naskakuja zeby kogos banowac.. nastepnym razem nagraj demo a nie banujesz bez powodu.. poogladaj moze na youtube jak wyglada "no recoil" i pozniej wyciagaj wnioski.. jak dla mnie brak dowodow co swiadczy o mojej niewinnosci, nastepnym razem sie bardziej postaraj -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwerze i widziałem brak rozrzutu, więc Jimm Cię zbanował po konsultacji ze mną.. Jeżeli aż tak bardzo Cię ciekawi co zauważył, to sobie pobierz demko i obejrzyj. Bo ub nie dostaniesz.

/close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności