Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[UB]Perdolec aktywny ban?!?!


Perdolec

Recommended Posts

Nick:Perdolec
Link do SSów:To nie jest sytuacja na ss-y. Spokojnie gram jak przykładny gracz jakies 2h, admini sie przewijają, a ja gram. Nagle wyskakuje mi okienko z informacją o permanentym banie za aktywny. To pomyłka! Żadnego bana nie miałem.
Wycinek z konsoli(bez IP)*:=== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Perdolec 
==== Zbanowane IP : ******************** 
==== Admin : MGotze 
==== Powod Bana : AKTYWNY BAN ! 
==== Wygasa : Nigdy ( od 08/11/2014 - 13 : 32 :49)

Serwer:#1[RESET][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp]
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=67214

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy