Perdolec 0 Posted August 11, 2014 Share Posted August 11, 2014 Nick:PerdolecLink do SSów:To nie jest sytuacja na ss-y. Spokojnie gram jak przykładny gracz jakies 2h, admini sie przewijają, a ja gram. Nagle wyskakuje mi okienko z informacją o permanentym banie za aktywny. To pomyłka! Żadnego bana nie miałem.Wycinek z konsoli(bez IP)*:=== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : Perdolec ==== Zbanowane IP : ******************** ==== Admin : MGotze ==== Powod Bana : AKTYWNY BAN ! ==== Wygasa : Nigdy ( od 08/11/2014 - 13 : 32 :49) Serwer:#1[RESET][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp]Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=67214 Link to comment Share on other sites More sharing options...
soot 306 Posted August 11, 2014 Share Posted August 11, 2014 Gracz został odbanowany a temat został zamknięty. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts