Skocz do zawartości

To teraz trochę poCFANIACZMY


NarobieWamKłopotów

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: *Jestem*Zjarany**Zawsze**


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Cwaniak (to nie pełny nick, ale chyba ogarniacie własnych adminów)

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Poniedziałek, 11 sierpień 2014 rok, godzina około 13:40

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Niestety brak, ewentualnie GARNEX jako świadek.

6.Opis sytuacji:

Od rana na serwerze panował chaos, admini i Vip'sy kampią nawet na "mała mapa", zdarza się nawet, że robią to na swoich respach :O.

Oczywiście im za to się nic nie robi, oni płacą, więc mogą?

Kolejna sprawa, dostałem dzisiaj z 10 flashy od swoich i zablokowali mnie  z 20 razy, z czego 50% kończyła się kulką w głowe i wszystko jest w porządku. Lecz gdy ja dzisiaj rzuciłem flash, przed który zdążył wbiec admin i nagle dostaje bana 5min za flashteam, to to trochę śmieszne, ale jakoś można jeszcze przeżyc.

Starczy o chaosie na serwie, przejdźmy do Waszego cfaniaczka.

Gramy na dd2, zostałem sam na 2-3, więc lece jak quatro po betonie na ob koło, mam 10m do paki, ale pewnie ktos kampi na niewidzialności jak to zawsze jest... więc ostrożnie szukam ducha, nagle zaczynamy strzelac w siebie z PR0 i nagle dostaje bana "nie wykonujesz celów". Więc się pytam, czy jeżeli jest paka, to mam ślepo w nią biec, nie przejmując się kamperami i wrogami? Dodatkowo, że runde wcześniej ssow do końca czasu sobie kampił mając w d*pie pake i do niego nawet się nikt słowem nie odezwał?

Po tych 5min wszedłem na serw i pisze do adma, ze jestem na spec'u i żeby mnie przerzucił do tt/ct, bo ja tego zrobic nie mogłem, musiałbym czekac runde, na co admin błyskawicznie wyświetlił mi komunikat "ban za siedzenie na specu, blokujesz sloty". W tym momencie doszedłem do wniosku, że coś jest grubo nie tak...

Wchodzę kolejny raz na serwer i bezpośrednio do cwaniaka z pytaniem, czy serwerownia jest zarejestrowana jako działalnośc gospodarcza, gdzie odpowiedź była pozytywna. Następnie poprosiłem o podanie nipu i regonu, po czym była cisza. Powtórzyłem swoje pytanie z 5-8razy, na co cfaniak 2 razy odparł "przyjdzie koleś to Ci wszystko wytłumaczy". Tylko co? Przecież ja zadałem konkretne pytania, a nie chcę żeby mi ktoś cokolwiek tłumaczył. Gdy cwaniak 2 razy powtórzył wyżej wymienione zdanie ja skierowałem do niego kolejne pytanie "czy Ty jesteś normalny czy głupi?" po czym dostałem ban za OBRAŻANIE administratora. Co jest absurdem bo zadałem mu normalne pytanie.

 

Podsumowując:

1. Na serwerze panuje chaos.

2. Admini i Vip'sy uważają się za lepszych, w czym reszta ludzi utrzymuje ich świadomośc, że tak właśnie jest.

3. Serwerownia ma politykę równych i równiejszych, co jest niezgodne z regulaminem.

4. Administratorami są osoby z IQ za niskim do tak odpowiedzialnego stanowiska.

5. Cwaniak przekroczył swoje uprawnienia.

6. W dalszym ciągu czekam na Wasz NiP i Regon, bardzo chętnie sprawdzę Wasze rozliczenia w ZUSie.

7. W wyniku 3 banów bez uzasadnienia wynikającego czysto z treści regulaminu straciłem około 25 minut życia, co zobowiązuje mnie do zabiegania o roszczenia z tego powodu.

 

Pozdrawiam: Student Prawa Cywilno-Karnego 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj po pierwsze ja ci za flesha nie dałem bana po 2 siedzisz na spect cały czas i blokujesz sloty przez to gracze nie mogą wejść na serwer to chyba my admini musimy zareagować na to i zrobić porządek.. Tłumaczyłem ci że nie wolno siedzieć na spect ponieważ blokujesz sloty .. Nie rozumiem twojej skargi ... Niby ja ci te wszystkie bany dałem a Było jeszcze chyba 2 czy 1 admin .... :/

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, dostałem dzisiaj z 10 flashy od swoich i zablokowali mnie  z 20 razy, z czego 50% kończyła się kulką w głowe i wszystko jest w porządku.
 

 

To czemu tego nie zglosiles na u@?

 

wyświetlił mi komunikat "ban za siedzenie na specu, blokujesz sloty".

 

Nie banujemy za to, tylko kickujemy. Tutaj kicka dalem ja, poniewaz nie zauwazylem tego, ze napisales na u@. Moj blad.

 

 

Następnie poprosiłem o podanie nipu i regonu, po czym była cisza.

 

Przyznam sie szczerze, nie mam bladego pojecia o co Ci chodzi.

 

 

 

2. Admini i Vip'sy uważają się za lepszych, w czym reszta ludzi utrzymuje ich świadomośc, że tak właśnie jest.

 

 Nie wiem dlaczego tak myslisz, ale sie z Toba nie zgadzam.

 

 

3. Serwerownia ma politykę równych i równiejszych, co jest niezgodne z regulaminem.

 

Bullshit. Tyle w temacie.

 

 

 

6. W dalszym ciągu czekam na Wasz NiP i Regon, bardzo chętnie sprawdzę Wasze rozliczenia w ZUSie.
7. W wyniku 3 banów bez uzasadnienia wynikającego czysto z treści regulaminu straciłem około 25 minut życia, co zobowiązuje mnie do zabiegania o roszczenia z tego powodu.
 
Pozdrawiam: Student Prawa Cywilno-Karnego 

 

Nie wiem, czy zostalo to tutaj wpisane dla jaj, ale jakos zbytnio mnie to nie interesuje. Moim zdaniem skraga niesluszna.

 

@Buu jesli chce komus demko nagrac niech to zglosi, to nic nie kosztuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przejdźmy do Waszego cfaniaczka.

jeżeli piszesz skargę to może używaj nicków graczy/adminów a nie szydzisz.

 

 

2. Admini i Vip'sy uważają się za lepszych, w czym reszta ludzi utrzymuje ich świadomośc, że tak właśnie jest.

Jeszcze się nie spotkałem żeby admin wywyższał się na serwie. Adm nie jest bogiem tylko ma pilnować serwa i porządku na nim. 

 

 

3. Serwerownia ma politykę równych i równiejszych, co jest niezgodne z regulaminem.

puste pierd*lenie.

 

Za siedzenie na spect daje siękicka nie bana. 

 

I oczywiście nie masz dowodów. Mogłeś dać hltv jak dostawałeś flashe i nikt z tym nic nie robił :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Następnie poprosiłem o podanie nipu i regonu, po czym była cisza.

 

Przyznam sie szczerze, nie mam bladego pojecia o co Ci chodzi.

 

Nie wiesz czym jest nip i regon? 

Ile masz lat 10? 

Jako działalnośc gospodarcza macie obowiązek wylegitymowania się oboma numerami, wtedy będę mógł poprosic odpowiednią osobę, aby sprawdziła Was w ZUSie, czy odprowadzacie podatki od wzbogacenia i czy prawidłowo to robicie :). Jeżeli coś się nie będzie zgadzac wtedy do właściciela serwerowni zapukają panowie w mundurach a po niedługim czasie będziecie tonąc w długach ;>. Oczywiście tylko jeżeli Wasz właściciel jest oszustem i okrada nasze Państwo, ale przecież tutaj same prawilniaki są, więc nie będzie pewnie problemu :)

A co do:

 

 

6. W dalszym ciągu czekam na Wasz NiP i Regon, bardzo chętnie sprawdzę Wasze rozliczenia w ZUSie.
7. W wyniku 3 banów bez uzasadnienia wynikającego czysto z treści regulaminu straciłem około 25 minut życia, co zobowiązuje mnie do zabiegania o roszczenia z tego powodu.
 
Pozdrawiam: Student Prawa Cywilno-Karnego 

 

Nie wiem, czy zostalo to tutaj wpisane dla jaj, ale jakos zbytnio mnie to nie interesuje. Moim zdaniem skraga niesluszna.

To zgodnie z kodeksem cywilnym, artykułem mówiącym o nadużywaniu władzy w internecie, mogę wystąpic o odszkodowanie z racji znieważenia mojej osoby i ograniczeniu wolności osobistej. 

 

Kilka głupich kicków/banów i teraz się zabawimy :). Polecam prócz waszego regulaminu przeczytac jeszcze Konstytucje RP, kodeks cywilny i karny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jay czasami jest tak ze nie da sie przejsc ani do ct ani tt wiec pewnie dlatego chcial zeby go przerzucic

@NarobieWamKłopotów po 1 wrzuc linka z hltv i rozpisz w ktorej minucie dostajesz flesh, akcje z paka, i kampienie adminow na respie, a na pewno cos sie z tym zrobi, a po 2 nie pisz tu o zusie i kodeksach cywilnych bo sam dobrze wiesz ze wiekszosc osob gowno to obchodzi i wiekszosc osob (bez urazy) nie znaja sie na tym bo sa za mlodzi. ogolem skarga nie zostanie pozytywnie rozpatrzona z jak nie rozpiszesz tego hltv

ps - ja nic nie płace bo jestem jp i nie boje sie sadu :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze ktos wkoncu sie tym zajmie. :) Zawsze byla taka sytuacja ze jak vip byl ostatnim graczem tt to mial czas do konca rundy po czym i tak admini nic z tym nie robili, a gdy zwyczajny gracz zostaje sam to dostaje kicka albo bana. Co do siedzenia na spect, kazdy gracz ma tam prawo byc, wkoncu moze nagrywac demko z gry jakiegos gracza i go np zglaszac. Co do ogolnej skargi to bez dowodu raczej nie bedzie pozytywnie rozpatrzona. Dobrze ze pisala to inteligentna osoba, zwiekszasz srednia na serwie co idzie na +. No i jeszcze dopisze ze sprawdzil bym to kampienie admina Nie rob mi ss i wyciagnal z tego wnioski. I tak, na serwerze sa rowni i rowniejsi ale z tym nic nie zrobisz. To jest polska i tu sie licza znajomosci. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Ale się pośmiałem  :rotfl:,  dowaliłeś NarobieWamKłopotów  z tym ZUS-em. CS to tylko zabawa, więc nie rozumiem o co chodzi, jeśli nie odpowiada Ci serwer i ludzie na nim grający to nie graj na nim, tu się przychodzi, by się rozerwać, a nie z problemami i bólem dupy. Gram na tych serwerach od dłuższego czasu i nie narzekam na adminów. Zawsze są jakieś kłopoty podczas gry, można to kulturalnie zgłosić na u@, a nie zadawać dziwne pytania na czacie, utrudniać pracę adminom, a nawet ich obrażać, a potem pisać na forum o niskim IQ administratorów i grozić ZUS-em i policją skarbową, co Ty człowieku chcesz tym osiągnąć? Tak wgl to wątpię, by zwykły administrator posiadał informację na temat numeru NIP jak Ci na tym zależy to zgłoś się do właściciela serwerowni i tam pytaj o takie sprawy, a nie zawracasz tym głowę adminowi na serwerze. Mam nadzieję, że Soot odrzuci tę skargę, gdyż dla mnie jest bezpodstawna i idiotyczna.
Pozdrowienia Gruby.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do powiedzenia tylko jedno, nie podoba mi się że na serwie jest tak mało map. Cały czas gramy te same mapy w koło jest snow3, dust2, westwood. Od czasu do czasu jest jakaś mniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ B.S.N.T powiedz jeszcze, ze masz najwyzsze IQ na serwerze. Bo w moim odczuciu Twój tekst "iq myślę że każdy z obecnych adminów by go oblał ..." jest nie na miejscu, ponieważ obrazasz 15 graczy. Zastanow sie czasami co piszesz....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@B.S.N.T nie prowokuj i nie kozacz, grasz tu od niedawna i chcesz wprowadzać własne porządki. Adminów wybierają gracze, a ostateczna decyzja zawsze należy do opiekuna serwera, jeśli się z nią nie zgadzasz, to proszę bardzo - droga otwarta, nikt cię tu nie trzyma, a tym bardziej nikt tu nie będzie za tobą płakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że gram tu od niedawna każdy tu grał kiedyś od niedawna to nie znaczy że wam wszystko wolno bo gracie tu dłużej mam nadzieje że za niedługo to wy pozmieniacie serwery z płaczem i wspomnieniem po adminie ... Bo skarg przybywa a soot powiedział że się wam będzie przyglądał więc to wy (admini) nie kozaczcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą nowi gracze i usiłują narzucać nam swoje zasady.. Nie wiem z poprzedniego serwera ?? Tu jest regulamin ustalony i do niego trzeba się stosować.. Sprawa w sądzie ? Nie zartuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam: Student Prawa Cywilno-Karnego 

 

Może zacznę od końca :P Widać ze student prawa bo za bardzo kozaczysz i jeszcze widać ze dopiero zaczął studia :D Po 2 lepiej zainwestuj w korki z polaka bo po samym temacie i po innych słowach oraz zdaniach  widać ze brakowało ci tego w przeszłości. 

 

 

 

 
Podsumowując:
1. Na serwerze panuje chaos. - Tak panuje ale chyba u cb na chacie
2. Admini i Vip'sy uważają się za lepszych, w czym reszta ludzi utrzymuje ich świadomośc, że tak właśnie jest. - No to chyba utrzymuje się tylko to w twojej swiadomości.
3. Serwerownia ma politykę równych i równiejszych, co jest niezgodne z regulaminem. - Tak jak up
4. Administratorami są osoby z IQ za niskim do tak odpowiedzialnego stanowiska. - Nie chce znać twojego poziomu...
5. Cwaniak przekroczył swoje uprawnienia. - To czego nie napisałeś na u@ tylko płaczesz ? 
6. W dalszym ciągu czekam na Wasz NiP i Regon, bardzo chętnie sprawdzę Wasze rozliczenia w ZUSie. - Nie wypowiem się nawet na ten temat, porażka. Ale jedno co ci powiem to u nas wszyscy są JP i nic nie płacą.
7. W wyniku 3 banów bez uzasadnienia wynikającego czysto z treści regulaminu straciłem około 25 minut życia, co zobowiązuje mnie do zabiegania o roszczenia z tego powodu. - Ja ci dam perma to stracisz całe życie :P 
 
 

 

 

 

 

 

Od rana na serwerze panował chaos, admini i Vip'sy kampią nawet na "mała mapa", zdarza się nawet, że robią to na swoich respach :O.
Oczywiście im za to się nic nie robi, oni płacą, więc mogą?
Kolejna sprawa, dostałem dzisiaj z 10 flashy od swoich i zablokowali mnie  z 20 razy, z czego 50% kończyła się kulką w głowe i wszystko jest w porządku. Lecz gdy ja dzisiaj rzuciłem flash, przed który zdążył wbiec admin i nagle dostaje bana 5min za flashteam, to to trochę śmieszne, ale jakoś można jeszcze przeżyc.
Starczy o chaosie na serwie, przejdźmy do Waszego cfaniaczka.
Gramy na dd2, zostałem sam na 2-3, więc lece jak quatro po betonie na ob koło, mam 10m do paki, ale pewnie ktos kampi na niewidzialności jak to zawsze jest... więc ostrożnie szukam ducha, nagle zaczynamy strzelac w siebie z PR0 i nagle dostaje bana "nie wykonujesz celów". Więc się pytam, czy jeżeli jest paka, to mam ślepo w nią biec, nie przejmując się kamperami i wrogami? Dodatkowo, że runde wcześniej ssow do końca czasu sobie kampił mając w d*pie pake i do niego nawet się nikt słowem nie odezwał?
Po tych 5min wszedłem na serw i pisze do adma, ze jestem na spec'u i żeby mnie przerzucił do tt/ct, bo ja tego zrobic nie mogłem, musiałbym czekac runde, na co admin błyskawicznie wyświetlił mi komunikat "ban za siedzenie na specu, blokujesz sloty". W tym momencie doszedłem do wniosku, że coś jest grubo nie tak...
Wchodzę kolejny raz na serwer i bezpośrednio do cwaniaka z pytaniem, czy serwerownia jest zarejestrowana jako działalnośc gospodarcza, gdzie odpowiedź była pozytywna. Następnie poprosiłem o podanie nipu i regonu, po czym była cisza. Powtórzyłem swoje pytanie z 5-8razy, na co cfaniak 2 razy odparł "przyjdzie koleś to Ci wszystko wytłumaczy". Tylko co? Przecież ja zadałem konkretne pytania, a nie chcę żeby mi ktoś cokolwiek tłumaczył. Gdy cwaniak 2 razy powtórzył wyżej wymienione zdanie ja skierowałem do niego kolejne pytanie "czy Ty jesteś normalny czy głupi?" po czym dostałem ban za OBRAŻANIE administratora. Co jest absurdem bo zadałem mu normalne pytanie.
 

 

 

Jeśli dasz demko i będzie na nim tak jak mówisz admin dostanie ostrzeżenie, masz czas do jutra. Jeśli nie będzie dowodów skarga nie przejdzie. 

Edytowane przez soot
Jeśli ktoś się wypowie pod moim tematem dostnaie warna, jedyną osoba która może do oskarżyciel ( bo musi dostarczyć demko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie ma dowodów. Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności