Skocz do zawartości

...


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Powiem krótko i na temat. Jeżeli macie zamiar mnie krytykować , poniżać to ja dziękuję za taką gre , za wspólną rozgrywkę.

 

Kto chce , żebym odszedł z funkcji administratora dd2 proszę pisać "ZA". Jeżeli będzie więcej niż 3głosy to proszę mi zabrać funkcje administratora.

 

Nie będę tolerował przedrzeźniania przez mikro , nie moja wina że mnie źle słychać - ts3/skype normalnie rozmawiam bez żadnych zakłóceń , dotyczy się to : skun , The torture.. , SowaBezOka i inni.

 

Dziękuję Marcinowi , Jimmiemu . O.S.D.I'emu , któremu życzę wszystkiego najlepszego z okazji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają problemy :x

Sam zachowujesz się teraz jak dziecko. 

 

Kto chce , żebym odszedł z funkcji administratora dd2 proszę pisać "ZA"

Decyzja ma należeć do cb a nie do ludzi bo to ty pracowałeś na admina a nie oni. Jeżeli jacyś gracze cię przedrzeźniają przez micro albo obrażają to ich zbanuj za obrazę admina a nie dajesz żeby nierozgarnięte dzieci po tb jeździły. A jak nie to nie używaj micro albo kup inne lepsze :x

 

 

Dziękuję Marcinowi , Jimmiemu . O.S.D.I'emu , któremu życzę wszystkiego najlepszego z okazji .

zajebiście nic nie rozumiem :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Haze , tutaj The Torture . My w żadnym wypadku Cię nie poniżaliśmy ani nie krytykowaliśmy . Tylko i wyłącznie poprawiałeś nam humor przez swoje tak zwane, przysłowiowe " rage " . Czyli najzwyczajniej ,gdy padałeś automatyczne było słychać " kurwa odpał " czy coś w tym stylu a po chwili się uspokajałeś :) . Nie przejmuj się żadnym z tych incydentów . To było CZYSTO HUMORYSTYCZNIE ! I Administratorzy jedna prośba do was serdeczna , nie bierzcie tak wszystkiego do siebie , za poważnie to wszystko traktujecie , wystarczy raz na czas wyczuć sarkazm jeżeli takowy tam był , troche pożartować też chyba można :) Troche zluzować portki ! Troche energii w sobie do życia i pozytywnego nastawienia !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haze płaczesz że cie gracze obrażaja i przedżeźniają przez micro więc daj im bana a nie skarżysz się na forum. Z tym głosowanie "ZA" to chyba żart jakiś. 

 

nabijaj posty gdzie indziej.

Idę nabijać dalej dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haze trochę dystansu :) Zawsze znajdą się którzy będą narzekać,ale takie rzeczy należy traktować z przymrużeniem oka :) Na mnie i ekipę adminów z dd2 też narzekają,ale my się tym nie przejmujemy bo wiemy że wykonujemy dobrą robotę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj Trevor napisał całą prawdę. Wykonujecie dobrą robotę. Połowa graczy ODD2 dobrze o tym wie. Są ludzie czy też parapety, ale żeby urodzić się klamką..

Jest takich osobników trochę, nie powinieneś się nimi przejmować tak jak reszta ekipy. I tak zawsze wychodzi na waszą korzyść. Skargi /cl bo bez sensu. Przemyśl to co napisałeś i odezwij się do mnie na PW.

Edytowane przez -_-
Tak jak napisał Papku, zastanów się poważnie czy opłaca ci się teraz zrezygnować po tym co zrobiłeś by otrzymać admina.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności