Skocz do zawartości

Wywiad ze Skrillexem.


wuwunio

Rekomendowane odpowiedzi

Akuku! Jako, iż jestem również redaktorką, przeprowadziłam swój PIERWSZY w życiu wywiad. Moim gościem był Skrillex, który ciężko pracuje na naszym forum. Sprawuje rolę moderatora oraz redaktora, co wcale nie jest takie łatwe. Miłej lektury!

Nerreczka
Skrillex


Cześć Skrillex

Witam

Nie lubię mówić do kogoś po nicku, więc może przedstaw nam się. Jak masz na imię, ile masz wiosenek i skąd jesteś.

Mam na imię Adam mam prawie 19 lat i jestem z Kielc

Możesz nam powiedzieć, czym zajmujesz się w życiu prywatnym? Chodzisz jeszcze do szkoły, czy może już pracujesz?

Aktualnie chodzę do szkoły a dokładniej do technikum gastronomicznego. Kształcę się w kierunku technik organizacji usług gastronomicznych.Jestem w 2 klasie,gdyż tak się zdarzyło, że raz nie zdałem.

Czyli mam nadzieję, że kiedyś wpadnę do twojej restauracji?:)

Zapraszam serdecznie :)

Gdy masz wolny czas, co lubisz najbardziej robić? Zgaduję, że gotować

Gotować tez :) Ogólnie moją pasją jest muzyka xD gram na gitarze akustycznej oraz na klawiszach xD na gitarze dopiero się uczę. Gram zaledwie od roku i powoli coś wychodzi :) lubię też piłkę nożną. Trenuje w klubie Rodzina Kielce na pozycji bramkarza.

No no proszę bardzo, czyli nigdy Ci się nie nudzi. Co do rodziny,masz może rodzeństwo czy jesteś tym szczęściarzem i jesteś jedynakiem?

Mam rodzeństwo. Mam brata w wieku 16 lat i siostrę 17 letnia czyli tak się złożyło, że najstarszy jestem

Rozumiem, że "dyrygujesz" rodzeństwem

Chciałbym:] niestety brat bardzo zadziorny, a siostra przechodzi tzw. Okres buntu więc ciężko xD

Haha no to trochę nie ciekawie. Dobrze wyjdźmy może z twojej sfery prywatności i przejdźmy do głównego tematu. Powiedz nam, ile grasz już w Counter Strike i jak to się stało, że zacząłeś w ogóle grać.

Zacząłem grać dokładnie 4 lata temu czyli w 2008 roku. W szkolnej bibliotece kolega grał. Spodobała mi się ta gra i tak jakoś gram do teraz :)

Skąd zaczerpnąłeś pomysł na swój nick?

Na początku miałem nick Zozol. Nie wiem skąd taka nazwa xD Pierwsza która wpadła mi do głowy. Teraz mam Skrillex, gdyż zacząłem nie dawno słuchać dupstepu, a Skrillex jest najlepszy xD

Jaki jest twój ulubiony mod? Masz ten swój jedyny, czy preferujesz różny styl gry.

Hmm... Moim ulubionym modem jest gun game. Mój styl gry? Cały czas go dopracowuje. Miałem w grze roczną przerwę, potem grałem na codzie 8k lvl a jako, że miałem klasę premium to grałem tylko z nożem bo miałem 1/1 i dawny skill jakoś przepadł :)

Sytuacja podobna jak u mnie. Dobrze, a Cs-Classic? Jak to się stało, że tutaj trafiłeś? Jakiś kolega polecił Ci może tą sieć, czy trafiłeś na nią przypadkiem?

Z Cs-Classic to historia xD jak wspomniałem grałem na codzie 8k i miałem tam admina. Serwer należał do sieci Cs-Wakacje. Dosyć długo tam grałem i na forum miałem moderatora. "Zakolegowałem się" z kilkoma osobami. Tak się złożyło, że nie wchodziłem na forum parę dni. Jak już wszedłem zobaczyłem, że forum jak i sieci już nie ma. Jacob powiedział mi, że większość przeniosła się na Cs-Classic. Tak tu trafiłem.

Podoba Ci się tutaj? Ludzie, atmosfera, a szczególnie osoby, z którymi pracujesz na forum jako moderator.

Atmosfera jest super, osoby bardzo mile i życzliwe co do osób odpowiedzialnych za forum nie mam im nic do zarzucenia.

A zmieniłbyś coś w naszej administracji?

Raczej nie. Każdy wykonuje kawal dobrej roboty

Z tym akurat się zgadzam. Co do sieci, zmieniłbyś coś w niej? Chodzi mi bardziej o serwery.

Według mnie brakuje dobrego gun game'a oraz jakiegoś AWP

No to troszeczkę się rozpisaliśmy. Więc już powoli zakańczam owy wywiadzik. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?:)

Gdzie tam rozpisaliśmy się :) Oczywiście pozdrawiam całą sieć Cs-Classic, a szczególnie Jacoba, Paule, Rpk, Buźkę, Stępnia oraz redaktorkę :) I chciałbym jeszcze podziękować Hugo za kanał na TS'ie :)

Dziękuje za to, że poświęciłeś dla mnie swój czas. :)

Ja również bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :D Wywiad super ale moje lepsze były :D Leci piwko. A Ty Stępień nie marudź bo z tobą był najdłuższy wywiad ze wszystkich :) I jeszcze mnie przekonałeś, żebym Twoje zdjęcie wstawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a na GG pisałeś, że lepszy od twoich. Widzisz jak przekręcasz :D Poza tym w jednym zdaniu mieściły się dwa pytania, jakby to rozbudować byłby jeszcze dłuższy.Dzięki za oceny ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) Fajniejsze masz pytania i bardziej rozbudowane ale jak tak obejrzałem cały to stwierdzam, że moje lepsze :D

 

sn0wy`: Samochwała w kącie stała!

 

 

Skrillex: Nie edytuj moich postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności