Skocz do zawartości

Podanie na Moderatora (Zawsze Można Spróbować :)


KaLiBeReK

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Marcin

Wiek:14 , ale za równy miesiąc skończę 15 lat

Staż na forum:Dołączyłem dziś , wiem , że to minus , ale zawsze można spróbować

Doświadczenie w moderowaniu: iałem 1 raz Moderatora na innej sieci , która upadła . Szczerze powiem ogarniałem , wiem jak dać ostrzeżenie , zamknąć temat itp. Miałem też ok. 10 razy Admina , też na innej sieci , także wiedziałem co i jak . M

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 2-3h

Dlaczego właśnie Ty:Jestem osobą kulturalną , miłą , ogarniętą , ściśle przestrzegającą regulaminu . Stosuję poprawną ortografię , interpunkcję . Staram się pomagać serwerowni jak mogę , pomagam graczom , gdy coś jest nie tak . Staram się być aktywny tak często jak na to pozwala mi czas .

A teraz trochę o mnie :

Jestem Marcin . Mieszkam w Płocku . Chodzę do 2 klasy Gimnazjum , trenuję piłkę ręczną . Lubię gry RPG i Strzelanki . Interesuję się informatyką .

 

 

1. Brak Warnych (Obowiązkowo) - Jest

2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) - 14 , ale za miesiąc będzie 15

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) - Wiem , mam 25 postów , ale szybko to nadrobię

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) - 1,6 h , ale kiedy jestem na kompie to od razu siedzę na forum . Nadrobię , przyrzekam

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) 2-3 h

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) - Jest

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) Jest dopiero parę godzin , ale to też nadrobię .

 

 

 

Chcę zostać Moderatorem , gdyż chcę pomóc w ogarnianiu Forum . Nie przyjmiecie mnie , trudno . Ja się tak łatwo nie poddaje .

 

"Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili. Pokaż że się mylili.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności