Skocz do zawartości

Pochwała dla adminów ni ma wzoru


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pochwalić 3 adminów Ilonez,I3lu,Black14,Karisek

Za ich wyluzowanie i za nie spinanie miłą grę ogółem administacja pełna humoru ogarnia,można pograć pogadać i co najważniejsze pożartować proponuje dla ów administacji vipa na jakimś serwerze darmowe ;d

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem za co vipa :D Ale Dzięki :) Garstka graczy docenia nas adminów. I uważa nas za tych dobrych, bo większość uważa nas za tych złych co dają bany za wykroczenia. Dzięki Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to fajnie słyszeć ze ktoś chwali adminów na naszym serwie a nie jak wiele razy miało to miejsce wyzywa ich od (tu przepraszam za użyte słownictwo) "kurw ,szmat itp. oczywiście podzielam też twoją opinię Ci admini których wymieniłeś są najbardziej wyrozumiali dla graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz Kariska i Ruskiee też dobrze spełniają pracę :P wdłg mn. W sumie to all admini zm dobrze się spisują.

tak jak mówisz Karisek i ruskie też zasłużyli na pochwałę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Karisek powinien zostać dopisany do tejże listy , ale jeśli chodzi o Ruskieee to nie , bardzo często jest afk na spektatorze ładuje maksymalne bany (nie potrafi przydzieli bana adekwatnego do winy) ogólnie mam złe zdanie o nim , musi jeszcze dużo popracować żeby mieć tak dobrą opinię jak Ilonez/Karisek/3lu/Black14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zangetsu, Ruskiee jest surowy i wgl. przez to, ze juz raz stracil admina przez nieodpowiednie wykonywanie obowiązków.

Teraz sie stara jak najlepiej, a Wy (inni gracze) wcale mu w tym nie pomagacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom.. Faktycznie Ja mu w tym nie pomagam przestrzegając regulamin zarówno normalnego gracza jak i ProVipa (czasami się zdarzają uchybienia , to normalne jestem człowiekiem pomyłki są wpisanie w rachubę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności