Skocz do zawartości

Kilka ważnych pytań


NiE RoB Mi SsOw

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że jestem najczęściej grającym adminem i z wieloma sytuacjami na serwerze się już spotkałem, mam do opiekuna serwera kilka ważnych pytań. Chcę je zadać w tym miejscu, aby każdy gracz mógł uzyskać na nie odpowiedzi, a zatem:

1. Czy na mapie de_eldorado można skanować z respa, rzucać HE i flesze z respa na resp?

2. Czy na mapie de_eldorado można wchodzić na dach dużego budynku, w którym znajduje się BS czy jest to txt?

3. Czy na mapie de_alexandra można chodzić po dachach czy są to txt?

4. Czy na jakiejkolwiek mapie cs_ lub de_ którakolwiek z drużyn może kampić na respie powyżej 30s?

 

 

 

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, proszę o ich udostępnienie poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Czy na mapie de_eldorado można skanować z respa, rzucać HE i flesze z respa na resp? Dzisiaj wgram plugin blokujący rzucanie he,fb,sg na resp wroga (to jest tylko do mapki eldorado) skanować nie można.

2. Czy na mapie de_eldorado można wchodzić na dach dużego budynku, w którym znajduje się BS czy jest to txt? Ustalmy że nie 

3. Czy na mapie de_alexandra można chodzić po dachach czy są to txt?  Tak jak up. 

4. Czy na jakiejkolwiek mapie cs_ lub de_ którakolwiek z drużyn może kampić na respie powyżej 30s? Czy cs_ czy de_ TT jak i CT może kampić do 30 sek. po rozpoczęciu rundy poznije kick/ ban na 5 min/ ban na 30 min . Wyjątek gdy bs jest przy respie/ pod respem itp. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mozna skanowac / rzucac HE to czemu mi powiedziales, ze mozna, gdy sie pytalem? "Skoro mozna rzucac HE to i skanowac mozna".

FB mozna bylo a He nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejne pytanie, o którym zapomniałem, tyczy się kwestii adminowania, a mianowicie:

  • Czy graczy o nickach Player || CSSetti i Gracz || CSC kickować z powodem "Zmień nick

Tak tylko z powodem zmień nick 

 

 

 

Kolejne pytanie, od jakiej ilosci graczy na serwie, admin moze zmienic mape na wieksza/mniejsza?

14 osób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma soota, wiec ja odpowiem na wasze pytania, Itachi podczas rozgrzewki mozna rzucac gdzie sie chce, a na mapie de_dust gdy gracz postawi pake na skrzyni albo ścianie to i tak mozna ją rozbroic, Smoku to zalezy czy gracz ma honor i odwage, w regulaminie nie ma za to kary ale powinnien byc kick jezeli gracz zlamie przyjete wyzwanie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie bede sie rozpisywał

 

1. Kicki graczy którzy są w CT z powodem "KAMPA NA REPIE MAX 30SEK" będą się kończyć ostrzeżeniem (1 kick = 1 ostrzeżenie , 2 kicki = 2 ostrzeżenia, itd)

 

2. Klatkowanie graczy = ostrzeżenie przez admina/ kick / ban od 5 do 30 min

 

3. Kicki lub bany z powodami typu " czesc" . "odpocznij", "za długo grasz" "itp" będą się kończyć natychmiastowym wywaleniem admina bez żadnego sprostowania.

 

4. Od teraz każdy nowy admin będzie miał ok. tygodnia na wpisanie się po rangę, jak i odrobienia warnów w celu przyjęcia na to stanowisko. Nie leży to w moim interesie aby was o tym poinformować tylko jeśli po tygodniu od PRZYJĘCIA PODANIA nie będzie dany użytkownik miał rangi na forum to od razu traci posadę i zapraszamy za tydzień. 

 

 

Proszę aby każdy admin to sobie przeczytał, ponieważ nie chce słyszeć później że tego nie było albo daj mi ostania szansę bo nie przeczytałem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

3.0 - Zakaz awp na mapach cs oraz fy (na aim mapach można).

Wystarczy czytać regulamin i już wszystko wiesz, więc na aim_crazyjump można używać natomiast na mapach fy_ jest to zabronione. Pozdrawiam. K0wAl.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie. W regulaminie nie mogę znaleźć. :D

Gdy jest mapa np. awp wings, to czy można używać deagle, którego dostaje się za odznakę? 

Czy można podnosić ak i m4? Na aim map usp można używać deagle za odznakę? :P

I jeszcze podnoszenie scouta i granatów na awp wingsie dozwolone? :D

Edytowane przez Michuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awp_wings

- nie, niemożna używać deagla za odznake, ponieważ tam jest awp i kosa

- tak, można brać m4 i ak skoro są na mapie 

- nie, nie można używać deagla na aim_map_usp ponieważ jak sama nazwa mówi, to jest usp mapa

- po co scout skoro masz awp?

- "2.6-Zakaz rzucania He na małych mapach (fy_pool_day, fy_snow, cs_wiocha, cs_max, itp.)." 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności