Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie by nikośś ;)


Nikotyna

Recommended Posts

Imię: Michał
Wiek:18
Kontakt: gg/steam/forum/ts
Twój nick na TS3: Nikotyna
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chce pomóc kryptonowi jak i papkowi w ogarnięciu teamspeaka. 
Kontakt z administracją: (w skali 1-10):10
Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od dnia ale zawsze przynajmniej 4-5 h minimum ;)
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Byłem adminem na na ts'y gdy serwerownia była połączona ze skyline. Miałem takze tsa własnego jednak poupadały. 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak 

 

                                                                                                                                Proszę o pozytywne rozpatrzenie podanie

                                                                                                                                                                             Pozd. Nikoś ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy