Skocz do zawartości

Ts LOL


B.S.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywacie się profesjonalną serwerownią a pozwalacie ludziom korzystać z ts ba nawet podajecie swój własny gdzie ct lub tt po śmierci może podglądać wroga jak już tak wam zależy na tym ts to zmięcie opcje że po śmierci można oglądać wrogów na to że będzie można patrzeć tylko na swój team bo co chwilę widzę jak ktoś piszę wbijaj na ts po czym dostaje nagłego przyrostu skilla w nie wyjaśniony sposób już nie wspomnę że admini też to wykorzystują ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki typ ty wszędzie widzisz spiny do nikogo się nie spinam zwracam uwagę na to że na każdej ale to każdej innej serwerowni ts jest równy wh a jaki problem jest w tym aby zmienić opcje podglądu po śmierci to wy się spinacie o najdrobniejsze rzeczy tak wam każda jedna żyłka nie powiem gdzie pęka jak coś napiszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSNT Powiem krótko i na temat. Weź idz mi stąd. Kolejnej rzeczy się czepiasz. Masz problem ? wbij na ts i posłuchaj o czym gadamy a potem pisz ten temat. Jak nie wiesz co się dzieje na ts to weź wyjdz i nie wracaj. Bo dla mnie to tylko kpiny są i nabijanie postów przez Ciebie. Nie wiesz co się dzieje a się udzielasz na jakis temat. CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ. POWTARZAM WEJDZ NA TS I ZOBACZ O CZYM GADAMY! . to wszytko z mojej strony do widzenia ;)


Nie ma to jak pisać spin. A tak broni o to aby tylko to zablokować. Widać kto komu podpowiada co nie BSNT. Weź się ogarnij człowieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny ja mam w dupie nabijanie postów i słuchanie o czym wy gadacie jak sobie nie podpowiadacie to co wam zależy aby zablokować możliwość podglądania wrogów podczas śmierci a po za tym jak byś cie sobie nie podpowiadali to by wam tak na tym nie zależało i byś cię się tak nie spinali pod tym postem . W sumie to w ogóle ts w cs nie powinien być używany przypuśćmy taką sytuację pisze teraz do normalnych ludzi nie do takich jak panowie wyżej , została 1 osoba z tt i jedna z ct jest podłożona paka ktoś z tt kampi by jej pilnować a na ts siedzi sobie taki nie rób (to tylko przykład) który jest w tt ale jego kolega z ct może rozbroić pakę a w tt ja pilnuję paki widząc to nie rób na 100 % mówi gdzie jestem ja dostaje bańkę nie wiadomo skąd a kolega nie roba broi sobie pakę jaki to ma sens a na ts przecież nie ma admina który by tego pilnował . Mówię teraz do soota , na każdej serwerowni na której grałem ts był uważany za wh a trochę ich było bo tego nikt nie upilnuję więc jeżeli uważasz tę serwerownię za profesjonalną to nie pozwól żeby gracze z niego korzystali i po za tym mają możliwość komunikowania się w grze więc nie widzę problemu . 

 

 

 

 

 

 

Nie ma to jak pisać spin. A tak broni o to aby tylko to zablokować. Widać kto komu podpowiada co nie BSNT. Weź się ogarnij człowieku. 

 

 

Człowieku ty używasz choć trochę mózgu ? Pisać spin ? A tak broni o to ? wymyślasz nową składnie zdań czy ty naprawdę masz jakieś braki z podstawówki proszę cię nie pisz już nic w tym temacie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędzam dużo czasu na ts na tym serwie i powiem ze nie widziałem cie ani razu, my gadamy o wszystkim a i nie podpowiadamy gdzie kto jest tylko rozpraszamy, dobrym przykładem jest jest cwaniak ja zawsze go rozpraszam jak zostaje sam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli komus to przeszkadza niech idzie na FFA, tam jest to zablokowane. Czemu caly serwer ma stracic mozliwosc ogladania gry przeciwnika (dzieki czemu mozna sie np. dowiedziec ktoredy przeciwnik najczesciej chodzi) przez to, ze przeszkadza to jednej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakby na tym tsie siedzialo z 30 osob, ale tam siedzi maksymalnie do 6-9 osob, dla mnie jeszcze nie ktorzy sie zbulwersuja, ze nie moga popatrzec jak gra ktos z przeciwnej chodzi (jak chodzi itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już taki temat powstał i Soot napisał, że może zablokować, to ja jestem jak najbardziej za :]

Btw jeżeli czegoś nie sprawdziłeś dokładnie to nie rób z tego afery :P

Nie byłem nigdy na ts'ie więc nie mogę powiedzieć o czym tam rozmawiają [ale zamierzam wbić tam :D]

Jedynie karane powinno być jeżeli ktoś korzysta ze skype :P Takie jest moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest takie złe na tym serwerze to czemu po prostu go nie zmienisz. Byłoby to z pożytkiem dla Ciebie, bo nie denerwowałbyś się i dla nas, gdyż nie musielibyśmy wysłuchiwać tych wszystkich twoich żalów. Nie mam nic do Twojej osoby, ale weź się ogarnij, bo nic Ci nie pasuje najpierw admini, teraz Ts. Ciekawe co będzie następne...

 

Pozdrowienia Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienię serwera póki nie będę 1 w topce w sumie przegonić nie roba będzie trudno bo to no life ale da się zrobić i uwielbiam  wasz płacz a i jeszcze czym się różni podpowiadanie na skype a na ts bo nie rozumiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ts mozna kozystac grajac bo to jest sieciowy ts a skype nie, wbij na ts i posluchaj co i jak a nie robisz wielkie problemy o takie cos. Zapraszam na ts na kanal bf, tam zawsze siedze ja i inni gracze z bf np: Nie rob albo Grzywka a ciebie nigdy nie widzialem na tym kanal, tak samo inni ciebie nie widzieli bo sie zapytalem ich o to, wiec skad wiesz o czym my rozmawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności