Skocz do zawartości

skarga


Joker123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Joker


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Jimmy 

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 14.08.2014 21:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ------------

6.Opis sytuacji: sytuacja jest taka, ze dostałem bana za to ze mówiłem przez mikro parę razy ale się opamiętałem i przestałem a potem gdy był cheater na serwie powiedziałem że admin nie potrafi zbanować jego tylko za mikro a on mnie zaczął wyzywać od śmierdzieli i różnych tego typu czego nie chce wypowiadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy zwracał Ci kilkakrotnie uwagę lecz się go nie słuchałeś i trzeba było zrobić z Tobą porządek. Tyle ode mnie, pozdro :)

Ps. Bana masz na 30 minut, żebyś troche ochłoną i zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ty łamiesz regulamin prawie na każdym punkcie i jeszcze będziesz skargi pisał ? dostałeś dzisiaj bodajże 7 banów za jedno i to samo , cały czas mikro nie potrafisz się ogarnąć , admin też człowiek musi się załatwić / zjeść / napić ... nie było go przez minute a ty się momentalnie popłakałeś , teraz pytanie czy śmierdziel to wyzwisko ? tylko takie usłyszałem wtedy w twoją strone . Jedynym mankamentem z jakiego racji masz po prostu uprzykrzoną grę na tym serverze jesteś ... TY . Tyle w temacie , skarga bezpodstawna . Siemanko - The Torture .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga wg mnie nie słuszna , nie masz dowodów , ani niczego. Jeżeli będziesz miał dowody to złóż ponowną skarge.

 

//edit :

Chłopie ! Idziesz w ślady Gruchy , który dostał o wiele więcej banów niż Ty masz - nie no , ładnie u nas zaczynasz. Nie wiem po jaką cholere kupywałeś ten mikrofon , jeżeli masz taki poniżający głos ? wiesz co ? - my , a w szczególności ja mam z Ciebie beke , bo co słowo od ciebie śmiać mi się chce. NIE WIEM JAK WY , ale ja chyba go nagram i wstawię na yt. POZDRO!

 

** NIE CZYTAĆ TEGO ! SAME GŁUPOTY PISZE :D **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skargi do godzin 3, nie podlegają skargą.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności