Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Za co ten ban ?


Guest Asokoo

Recommended Posts

Guest Asokoo

1.Twój Nick:  Asoko

2.Nick admina/gracza który zawinił: Brak Informacji
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: około 21:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  w załącznikach post-12214-0-49010300-1408046877_thumb.jpg, post-12214-0-52104800-1408046869_thumb.jpg
6.Opis sytuacji:
Wyrzuciło mnie z gry przez bana w uzasadnieniu było napisane, że ban jest dla gracza z nickiem Shadow, za używanie dziwnego przycisku, ban na 2 godziny.
Moj nick to Asoko i pozwoliłem sobie sprawdzić w AMXBans i ja jestem czysty (moje IP nie zostalo zbanowane na co jest dowód w postaci screenow).
Szukając Shadow w AMXBans faktycznie taka osoba dostała bana na innym serwerze, ale to nie jestem ja ani nikt kogo znam -.-
A mimo to nie mogę zalogować się do gry...
Może ktoś wie co mogę z tym zrobić?
Skarga nie jest na konkretną osobę a na serwer, ponieważ niewiadomo kto zawinił *_*
 
Pozdrawiam Asoko черепашка ;**))
Link to comment
Share on other sites

Masz zmienne IP? Ja tak miałem jako admin -.- Więc jeżeli masz zmienne IP to odczekaj troszkę i ban przeminie. Albo zresetuj mode. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy