Jump to content

BigK321213

Recommended Posts

1.BigK


2.Natalja

3.Gracz

4.około 23:50 

5.Mój kolega gram z nim razem jego nick to Hellscreen

6.Opis sytuacji:

Dużo osób może to potwierdzić że admin w czasie gdy ludzie skarżyli się na potencjalnych "cheaterów" a nawet było paru bo to jak oni mnie zabijali to była magia kina itd a admin natalja zamiast wejść na specta i tak profilaktycznie albo standardowo posprawdzać ludzi to zamiast tego grała i nic nie robiła i do tego dała mi bana na parę minut za to że spamie na [email protected] a ja napisałem z 3 wiadomości z resztą ten ban nic nie znaczy ale zamiast wykonywać obowiązki admina to nic grała sobie itd


Link to comment
Share on other sites

Smieszny jestes. Argumenty moje:

 

1. BYLO 4 ADMINOW. Jak któryś zginął zobaczył i zbanował mam Ci linki podeslac z banami?

2. Wiem co nalezy do moich obowiązków

3. Nie ja Ci dałam bana.

 

Zanim złożysz skarge proponuje sprawdzic w amxbans kto Cię zbanował. Dziękuje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To ja ci dałem bana na de_inferno bo straaasznie mnie denerwowałeś tym co pisałeś na [email protected] i ile razy pisałeś i nie tylko na de_inferno tylko na westwoodzie 10 wiadomości "natalja jesteś adminem?" 

 

Na serwie widziałem tylko jednego czitera któremu dałem bana, jak widziałeś więcej proszę masz HLTV i zgłoś tego gracza, pokaż mi że się myliłem proszę !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Big proszę Cię ogarnij się. Spamowałeś na [email protected] jak głodna hiena. Było czterech adminów, ale my w przeciwieństwie do Ciebie znamy graczy i wiemy kto jest czysty. Zgłaszałeś że niejaki mikser ma coś. Dostał bana. Ty wciąż na czacie nadawałeś na Natalię. My czegoś takiego nie tolerujemy. Ajmi mnie uprzedził w tym banie bo odemnie byś nie dostał 5 minut. Siedziałem na specu dłuższą chwilę, a z twojej strony wciąż szły pretensje skierowane w stronę Natalii. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Admin ma czas żeby sprawdzić ssy to że Natajla nie poszła na spect a to tylko dlatego że admini jak są ich kilka to piszą sobie czy coś i mówią sobie kto ma danego gracza sprawdzić napisałeś raz to wystarczy najwyżej można po jakimś krótkim czasie napisać raz jeszcze a nie co sekundę ;) Na przyszłość sprawdź dokładnie kto Ci dał bana i sprawdzić kto też jest adminem na serwerze :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy