Skocz do zawartości

Skarga na KreJJzoL


convers155

Rekomendowane odpowiedzi


1.Twój Nick: eeeee`


2.Nick admina/gracza który zawinił: KreJJzoL

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina:  17:59

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  LM


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'Do paki fragowcu'

[AMXBans] Dlugosc bana: '10 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: -------------------------

[AMXBans] Twoje IP: ---------------------

[AMXBans] ===============================================


6.Opis sytuacji: Zacznijmy od tego, że pierwszy raz widzę żeby admin dawał za to bana, ale przedstawię sytuację. Stoję na gali, ubiłem 4 graczy, patrze do końca rundy 43 sek. (paka leżała pod galą). Odwracam się i dostaję bana "do paki fragowcu". Czy to jest normalne zachowanie admina ? A i przypomnę, że nie byłem wtedy sam "żywy" w tt :)


 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie chora sytuacja, bo 5sekund wczesniej zginąłem na srodku z paczką a on szedł za mna i on później dostał bana , a w kilku następnych rundach były podobne sytuacje i nikt bana nie dostał , widocznie ktoś Cię tu nie lubi eee :P

jak już tak robi admin to niech każdego tak banuje a nie dla przykładu jak było jeszcze 40 sekund do końca rundy a 3 typów z terro żyło .. lolz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczny miałem przypadek z tym samym adminem, nie wiem czy nie spodobało mu się to, że zbijam tyle fragów czy znalazł inne powody - na szczęście wszystko zostało wyjaśnione ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee` . Zwracałem Ci pare razy uwagę, że są cele mapy, a Ty zamiast biec po pake stałeś na gali i sobie kampiłeś. Dostałeś bana TYLKO na 10 minut.

ibrnvski nie przypominam sobie tego, jakieś dowody masz?

Jako Admin staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale najwidoczniej znajdzie się pare osób dla których to nie pasuje ;)

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczesniejszej wypowiedzi odnośnie tego, że powinno sie wszystkich karać uważam że to niemozliwe.. aczkolwiek ban na 10 minut za to ze ktos nie wykonuje celow mapy to bardzo delikatna kara..
Patrząc z perspektywy innych graczy to jest jak choroba, "jeden kampi i fraguje to ja tez moge"..
Czy ban jest słuszny oceni to PaPkU lub Karol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krejzol, czy dowody mam? Wspomniałem tylko, że taki przypadek z Tobą miałem :) Nie wiem co Ci tam w główce wtedy siedziało, ale skargę na Ciebie złożyłem. Roztargniony jesteś, jeśli nawet nie wiesz, że był temat który się Ciebie tyczył. Ale wszystko zostało wyjaśnione. Wypowiedziałem się na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Bardziej uważajcie jak banujecie, i za co. Ostrzeżenie dla Ciebie Krejzol.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności