Skocz do zawartości

skarga The Torture Never Stops


LM'

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: LM

2.Nick admina/gracza który zawinił: The Torture Never Stops
3.Admin/Gracz :
4.Data i godzina: 17sierpnia 19:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): eeeeeeeeee i reszta teamu i jakis koles co lecial za mna ;D
6.Opis sytuacji:

Runda trwa około dwóch minut , 20 sekund byłem na respie bo skanuje co runde anarchie bo CT caly czas raszuje ( mam prawo tam stać )

Zabijam typka z anarchii , lece w strone dolnego trupa ale slyszalem ze mam plecy wiec lece na gorny , omijam b bo skanuje typek wiec cofam sie w strone respa i lece dluga , a tam bana dostaje.

Wiec pytam sie czy ban jest za to ze czesto skanuje anarchie bo CT runde w runde tam raszuje a może wyżej wymieniony admin czesciej zagra w terro a nie na spec siedzi i pisze caly czas cele cele cele jak jest jeszcze 1 min do konca a w 10 sekundzie admini giną


ps. to moze zmniejsz czas rozgrywki do 1:10 tak zeby w 10 sekund byc u was na bsie i  po 8 osob sie napierd*alac na 10m2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie trzeba było stać i skanować anarchie, ponieważ jest coś takiego jak CELE MAPY. Nie wykonywałeś tego i znalazłeś się w złym miejscu o złym czasie :)

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam drugi raz :D

No bez przesady ale koleś naprawdę nie ogar ma w mózgu ... jesteśmy przed galą widzę na radarze że koleś zginął na górnym trupie to wracam się i idę na b od respa terro , ( admin chwile temu zginął)  zabiłem typa a potem  mnie .. i znowu ban RESP TT , może tak adminy dawajcie ogarniętym gracza a nie nsy wszedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam drugi raz :D

 

No bez przesady ale koleś naprawdę nie ogar ma w mózgu ... jesteśmy przed galą widzę na radarze że koleś zginął na górnym trupie to wracam się i idę na b od respa terro , ( admin chwile temu zginął)  zabiłem typa a potem  mnie .. i znowu ban RESP TT , może tak adminy dawajcie ogarniętym gracza a nie nsy wszedzie ...

 

Jak ktos ma steam, to znaczy ze jest bardziej ogarniety? #fucklogic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytłumacz mi to inaczej . jego zachowanie ? mozesz nawet demko sprawdzic

 

Nie bronie tu nikogo tylko odnosze sie do ostatnich slow w Twoim poscie. Wkurwia mnie za przeproszeniem takie szufladkowanie ludzi, ze jak ktos ma steam, to wielce ogarniety gracz, a NS nadaje sie tylko do wytarcia podlogi.

Steam czy Ns, najwazniejsze zeby wykonywal swoja dobrze swoja robote. Nie ma gorszych i lepszych, a Torture to nowy admin wiec zdarzylo mu sie popelnic blad, jak kazdemu.

 

Temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ja wytłuamcze po raz ostatni. Takie skargi jak ta zamykam, dlaczego? Bo do 3h nie podlegają skargą. Pozdrawiam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności