Skocz do zawartości

Skarga na xxxPatrykxxx


BuShidO

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: BuShiDo.:HunTer HeadShotS:. 2.xxxPatrykxxx3. 31.12.200124. Wycinek z konsoliInformacje o banie Nick: BuShiDo.:HunTer HeadShotS:. SteamID: STEAM_0:1:50786662 Powod: Reklama Czas do unbana: Ban premanentny Nick admina: xxxPatrykxxx Admin SteamID: STEAM_ID_LAN *****************************************5.A więc reklamowałem wasz server Call of Duty mod 601 lvl na DR+klasy i dostalem perma ze reklame waszego servera na innym z waszych serverów :oops: Admin jak widać ślepy bo wyraźnie pisalem ze to server Wasz i niczyj inny ale bana dostalem . Prosze o UB i wyciągniece konsekwencji co do tego admina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie powinien stracić admina, wszyscy mamy prawo do błędu, nie każdy admin zna na pamięć ip 5 serwerów cs-classic. Myślę, że wystarczyłoby tylko słowne upomnienie admina, ale nie ja tu jestem od wyciągania konsekwencji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego IP na pamięc nie musi znac ale mialem binda ustawionego "(tu bylo IP) WBIJAJCIE FAJNY SERVER MALO LUDZI / SERVER JEST TEGO SMAEGO WŁAŚCICIELA CO TEN" więc nie wiem dla czego dostalem bana jak jasnie i wyraźno zaznaczylem ze to jest tego samego człowieka server co DR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności