Skocz do zawartości

Podanie konus123


konus123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:konus123
2. Imię:Konrad
3. Wiek: 17 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:https://www.gametrac...3.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Moim hobby jest sport, bardzi lubię słuchać muzykę (disco polo / Hip-Hop), lubię grać w gry komputerowe, piłkę nożną i piłkę ręczną, jestem miły, zabawny, grzeczny :P, zachowuję kulturę jak i swoje obowiązki.Chciałbym zostać adminem ponieważ widać dużo cziterów i chciałbym temu zapobiec mimo że widać dość często adminów.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: wachania się między 2 a 4 godzinami (w dobre dni 5/6h)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 10 - 22
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:4 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie, jestem za okresem próbnym, dlaczego zmieniłem zdanie? 

1. Nie ,że większość się czepiała iz dałem Ci na nie tylko widze że się starasz o admina i siedzisz cześciej na serwerze.

2. Minusem jest to ,że piszesz bezsensowne rzeczy na Sayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając podanie jestem na tak 
-amx
-wiek
ale po przeczytaniu wypowiedzi adminów z serwera jestem za okresem próbnym. Jeżeli się sprawdzisz w wykrywaniu "czitów" będzie ok :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK,

+ był juz wcześniej adminem,

+ ogarnia AMX

+ składka

+ wiek

 

Bezimienny, co ma znaczyć "jest juz wystarczająco adminow"? po co tak piszesz, skoro rekrutacja jest ON, jeśli dalej jest włączona to znaczy ze opiekun dalej poszukuje, wiec zbędne są komentarze o ilości adminów.

Po 2 Gumiś kiedy On byl adminem , to Ty nawet nie miales pojęcia, ze nim zostaniesz, więc także daruj sobie takie teksty... aaa i od kiedy za "nie podobanie mi się" nie dostaje się admina? -,- pozdro

 

uważam, ze skoro opiekun przyjmuje "świeżaków" to również mógłby rozpatrzyć to podanie pozytywnie, bo KONUS był juz adminem i stracił nie przez to, ze sie nie sprawdził, a przez swoją nieuwage :|

 

poza tym jestem za tym, aby opiekun zrobił zestawienie aktywności adminów, skoro uważacie, ze jest ich dużo, to proszę Opiekuna o zestawienie, w którym będzie wiadomo, kto ile czasu poświęca na serwer i wyrzuci tych, którzy rzadko przebywają ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak konus jest ogarnięty i nieogarnięty dużo spamuje na u@ szczego połowa to normalni gracze ... Jest botem bo mnie zabija ale niech bedze... 

 

 

   Za okresem próbnym ....

 

 

 

   Pozdrawiam Cwaniaczek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie. miales swoja szanse i mysle ze wystarczy tym bardziej ze skladales juz podanie po straceniu admina, a zwlaszcza ze nie widze cie zbyt czesto. dobra widze cie czasami ale w tych samych godzinach co jest grzywka, nie rob, cwaniak i ja, wiec jaki ma sens przyjmowania admina ktory gra w tych samych godzinach co 4 innych?? zaden wiec odpusc sobie, juz itak jest w ch*j adminow i czesto robi sie zamieszanie. do tego tez duzo razy pisales na u@ o czitach ale z tego co widzialem to nie mieli ich wiec na 100% nie. bedziesz gral w godzinach 3-8 rano lub 1-3 w nocy to bede na tak, inaczej nie ma zadnej opcji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku z czym Ty wyskakujesz? Ogromne nie ! Ostatnio zbanowałem Cię jak dobrze pamiętam za spam na u@ nawet kultury nie masz. Weź naucz się kultury i wtedy złóż podanie na admina. Przestań spamować na u@. Przypomnę Ci że u@ służy do zgłaszania cheaterów a nie spamowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak :D Może i teraz spamuje troche na u@, ale jak był adminem to było wszystko ok. Nie było  skarg ani nic. Dobrze wywiązywał się z obowiązków. I da się z chłopakiem pogadać. Wole już takich adminów niż takich wgl nie zgranych, którzy zajmują się tylko gra i nawet się nie przywitaja po wejsciu na serw. Jestem na tak :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za spam ale powiem tak zmieniam zdanie jestem neutralny.. Powody duzo adminow na serwie przez to sa ttlko problemy bo nie kazdy sie dogaduje ze soba spiny itp.. Poczekajcie az wroci Soot z urlopu zrobi rospiske powywala tych mniej aktywnych i wtedy pisac podanka . Jak dlam ie nie ma sensu teraz ..

 

Pozdrawiam Cwaniaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak, konusik już był adminem a no i sprawdzał się dobrze, nic do niego nie mam, dobrze się z nim dogadują ludzie na serwerze bo jest miły... choć są sytuacje gdy puszczają mu nerwy, ale to naprawdę rzadko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności