Skocz do zawartości

Kolejne subforum w kąciku redaktorskim?


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałbym zaproponować nowe podforum w kąciku redaktorskim, było by to podforum o nazwie Anime & Manga. Redaktorzy pisali by tam recenzje Anime oraz Mangi, opisywali anime wychodzące w tym sezonie, oraz radziliby, które z nich są warte obejrzenia, a które nie. Myślę, że byłoby to fajne urozmaicenie kącika redaktorskiego. Jako, że na pewno padnie pytanie "A kto by się tam udzielał" od razu zgłaszam swą kandydaturę. Siedzę w tych klimatach już przeszło 3 lata i mam swoje zdanie o bardzo wielu Anime i mangach. Piszcie co o tym sądzicie ;)


@EDIT Do Shadowa, Okay podforum czytelniczo dobra sprawa też, ale co z anime, o wiele więcej osób ogląda anime aniżeli czyta mangę. A anime nie należy już do sztuki pisanej. Więc podforum "Czytelniczo" pasuje tylko w 25% tak na moje oko.

@EDIT2 Do n0pe, a w tej sytuacji pozostaje Manga, która jest sztuką pisaną, więc jak mam o niej pisać w dziale filmów?
             Do Junor, Właśnie po to powstałby ten dział, by większą ilość osób zainteresować A&M, wiele osób z góry zakłada, że jest to beznadziejne itp. A my jako redaktorzy przedstawialibyśmy A&M tak, aby ich zainteresowało, może zmieniliby zdanie i wdrążyłby się w temat jeszcze bardziej niż my. To podforum powstałoby nie tylko dla ludzi oglądających i czytających A&M, ale też dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie wiedzą, od której strony się za to zabrać ;)

 

@EDIT3 Do -_- Dlaczego akurat w Hyde parku? :CCC Arioch może recenzować filmy, a dlaczego my nie moglibyśmy seriali? Do tego za cały swój wysiłek włożony w recenzje i oceny oraz poświęcony czas na obejrzenie danego anime nie otrzymywalibyśmy nagrody w postaci Rangi czy choćby kilku postów więcej ;/

 

@EDIT4 Do Ariocha . I ty brutusie przeciwko mnie, nie rozumiesz, że my także wkładalibyśmy w to dużo wysiłku? A do tego film oglądasz 2h, a anime PRZYNAJMNIEJ 6h. Więc myślę, że to anime bardziej pasowałoby do redakcji :)

 

 

 

P.S. Powoli zaczyna się robić dużo edytów xD

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, świetny pomysł. Interesuje się  A&M  już z 3 lata też , i wiem co i jak z tematyką anime i mangi. Bardzo dobry pomysł dla użytkowników co są powiązani z tą tematyką, jeżeli byłyby wolne miejsca to zgłaszam swoją kandydaturę też :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł panowie. W A&M siedzę coś koło 4 lat, chętnie dowiedziałbym się czegoś nowego na ten temat. Jeżeli byłaby taka możliwość zgłaszam swoją kandydaturę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niestety tym nie interesuję, dlatego nie będę wstanie tego subforum prowadzić.

 

Może stworzyć, tak:

 

Ogólny Subforum "Czytelniczo", albo inna nazwa.. i tam:

- Książki

- Komiksy

- Manga

 

?

 

Dajmy również szansę osobom, które czytają zwykłe książki :)

 

@Edit.

Dlatego nie pisałem o Anime, lecz o Mandze :)

 

Obawiam się tylko, że przy samym zamyśle: Anime & Manga może być za mało zainteresowanych osób.

 

Może w recenzjach filmowych stworzyć działy na Filmy/Seriale/Anime?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no pomysł niby dobry ale moim zdaniem jak chcecie coś takiego robić to piszcie w dziale recenzje filmowe :x Osobiście nie wiem co jest fajnego w mandze i anime ale to jest tylko moje zdanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no pomysł niby dobry ale moim zdaniem jak chcecie coś takiego robić to piszcie w dziale recenzje filmowe :x  

Jak dla mnie, to właśnie jest odpowiedź na pierwszy post.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł jest bardzo dobry, nie każdy interesuje sie A&M a czy każdy interesuje się koszykowka czy tenisem? to jest po to by ludzie ogladajacy anime na to patrzyli bo z tego co widać dużo tutaj jest takich fanow.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- Redakcja w Hyde parku? Tak jak Pride mówi czemu nie tutaj? W końcu to jest redakcja a hyde park to hyde park.

 

@ Edit 

 

Sama nazwa Kacik redaktorski mowi ze tam sie redaguje.. Anime i manga to nie są jakieś gry i zabawy tylko Kur** Anime. Patrzcie na ludzi w forum.. Robicie dzial gry gdzie patrzy 5-7 osob a anime nie zrobicie w kaciku redaktorskim ?

 

@Bezi Kto by zredagował One Piece czy tam naruto? Podobno One piece ma byc jeszcze 1000 odc ( z tego co slyszałem ) Takie anime lepiej zostawić dla tych co się wkrecają, lepiej takie anime 50-200 odc redagowac.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby to powiedzieć xD Anime i manga to trochę inna para kaloszy niż "normalne' filmy. Pomysł z HP jest dobry :x Zrobić tam dział od anime i walcie sobie tam filmy/seriale czy co tam chcecie ;) A ktoś kto się tym interesuje dostanie rangę redaktora i będzie to prowadził ;) myślę że jedna osoba na takie stanowisko wystarczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 1 osoba na mange dzial to moze byc troche za malo jest pewnie pare tysiecy mang a co dopiero anime ;)

Przykladem anime jest Dragon Ball kto nie czekal do soboty/ wakacji by ogladac je wczesnym rankiem ;)

Swoja droga kto oglada sword art online xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 1 redaktor nie da rady, sezony (krótkie) mają po 25 odcinków to jest 2-3 dni oglądania, a długie to juz np: One Pice ma juz 600+ odcinków, z mangą jest tak samo tylko, że na mange mniej czasu poświęcamy, ponieważ szybko sie czyta. Jak dla mnie to osoby które wypowiedziały sie, że mogą się tym zająć powinny dostać te range. A co do HP to trochę lipa, tam mało ludzi zaglada, ponieważ to tak jakby pokój zabaw, a anime i manga to już inne buty. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 1 osoba na mange dzial to moze byc troche za malo jest pewnie pare tysiecy mang a co dopiero anime ;)

Przykladem anime jest Dragon Ball kto nie czekal do soboty/ wakacji by ogladac je wczesnym rankiem ;)

Swoja droga kto oglada sword art online xd

nie skromnie przyznam jestem najwiekszym fanem Dragon Balla ;)

 

Chetnie poczytam jakis opis postaci,cos co mi przypomni te czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Subforum dodane /cls

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności