Skocz do zawartości

Podanie rewoX


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rewoX

 

2. Imię: Łukasz

 

3. Wiek: 20 lat

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10 (myślę, że kwestią czasu będzie przypomnienie sobie kilku rzeczy)

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/rewoX/31.186.82.184:27691/ (zdaję sobie sprawę, że na tym linku nie ma wymaganych godzin ale grałem na tylu nickach, że sam ich nie pamiętam, wiele starszych adminów potwierdzi. Jestem na serwerze już od dobrych 5 miesięcy więc godziny się raczej zgadzają)

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Łukasz, pochodzę i mieszkam w Warszawie, studiuję ekonomię, interesuję się motoryzacją ;) Zwlekam z tym podaniem już ponad miesiąc ale było to spowodowane brakiem czasu, wiadomo wakacje. Od jutra koniec urlopu oraz wyjazdów więc po pracy będę na serwerze. Chcę zostać administratorem wiadomo aby tępić cheaterów lecz nie tylko dla tego. Coraz częściej można się spotkać na serwerze z totalnym brakiem kultury gdy żadnego z obecnych adminów nie ma na serwerze. Czesto gdy 'otwieram' ktoś pisze : "rewoX ty odpalony chuju offaj to" itp. mnie osobiście denerwuje taki brak kultury i psuje on atmosferę na serwerze.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak SID: STEAM_0:1:39579213

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: jakoś po 2-5h dziennie

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15 do godzin wieczornych/20 do nocy - zależy od zmiany w pracy. Za 2 miesiące zawsze po 16 bo zaczyna mi się 2 rok na studiach. Weekendy: ogólnie mam czas cały dzień (jak nie gram to jestem na steam) wieczorami nie zawsze bo jakieś imprezy itp.

 

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków): Owszem

 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czesto gdy 'otwieram' ktoś pisze : "rewoX ty odpalony chuju offaj to" itp." a kiedy ty otwierasz ? :DD

 

Jesteś sympatyczny, grasz już długo na serwie i wierze że teraz będziesz jeszcze częściej

 

TAGGG

 

Pozdrawiam Natalie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny użytkownik forum.

Tak jak ja, nie toleruje obecnego chamstwa na serwerze FFA.

Udziela się w różnych kwestiach, ostatnio najczęściej jednak w prowadzeniu serwera mixowego.

Bardzo często przebywa na steam, co jest z pewnością plusem dla ewentualnego kontaktu.

poza tym:

 

+znajomość amx

+znajomość regulaminu

+wiek

+mikrofon

+składka

+doświadczenie

 

na Tak

 

Dobrze, że w końcu postanowiłeś złożyć to podanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewoX na admina ! :D

 

Bardzo ogarnięta i lubiana osoba. Miał już admina więc na pewno sobie poradzi ;)

No i wciąż potrzebujemy dobrze wychowanych adminów ;)

 

Dla Łukasza na DUŻE TAAAK :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na innych nickach masz wbite więcej godzin a na tym, przegranym 1.5 h zdążyłem zapamiętać Cię jako ogarniętego ziomka to dlaczego by nie?

Masz mój głos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło panie kogo ja tu widzę xD Łukasz składa podanie xD hm na nie dlaczego bo nie chce mi powiedzieć kiedy mam wpaść na to piwko xD

 

 

A NA SERIO TO OGROMNE TAK 

 

Powody już wszystkie wymienione up także mama ma nadzieje ze za niedługo będziesz w gronie marioli i innych adminów xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie żebym się czepiał, ale jak ty możesz mówić, że mało jest tu takich podań, skoro masz 1 posta -> dopiero co konto na forum założyłeś? Zgaduję, że to jest pierwsze podanie, które czytasz, więc trochę nie ogarniam XD. // sorry za offtop

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności