Skocz do zawartości

[Redaktor] Pride ;d


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16 lat
2. Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach): Gdy tylko jestem na komputerze, mam otwartą zakładkę z forum csc i co jakiś czas zaglądam co nowego, więc śmiało mogę powiedzieć, że na forum jestem ok. 5/6 godzin dziennie. A do tej pory 5 dni 20h :)
3. Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeżeli gazetka szkolna się liczy to jest :D

4. Dział który najbardziej ci odpowiada: Anime
5. Dlaczego akurat ty: Anime oglądam od przeszło 3 lat, obejrzałem przez ten czas bardzo wiele anime. Dodatkowo, ktoś musi zajmować się tym działem, jest nowo powstały, a nikt z obecnych redaktorów się tym nie interesuje :C.
6. Co chciałbyś wnieść jako redaktor?: Jako redaktor chciałbym przekonać większą ilość osób do obejrzenia Anime, bardzo dużo ludzi uważa je za tzw. "chińskie bajki", a ja chciałbym im pokazać, że niektóre anime są o niebo lepsze od znanych nam filmów :)
 

 

  • Co najmniej 6 dni spędzonych na forum: Myślę, że mogę dać tu + , ponieważ jutro z samego rana wpadnie mi to magiczne 6 godzin :)
  • Przynajmniej 60 postów na forum: +
  • Konto na forum powyżej miesiąca: +
  • Chęć pomagania innym użytkownikom:
  • Czyste konto (brak warnów): +
  • Dobra znajomość regulaminów forum: +
  • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji: +
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku: +/- (Gazetka szkolna)


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością jestem na tak. Nowo-powstałą kategorię anime będzie ciężko rozwijać obecnym redaktorów, ponieważ się tym nie interesują. Chyba nikt nie chce by stała pustkami, wiec przyda się do załogi osoba, która się na tym zna. Mogłeś zaczekać ten jeden dzień byś miał wszystkie wymagania w 100% spełnione. :)

Poza tym... Przyda się pomocna klawiatura, bo aktualnie nie ma zbyt wiele redaktorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności