Skocz do zawartości

Padanko :)


patriotaRM

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:PatriotA!.96
2. Imię:Łukasz
3. Wiek: 18 jutro :D
4. Znajomość Amx = dobre -8
5. Mikrofon(Tak/Nie)TAK
6. Składka(Tak/Nie):TAK
7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...6&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**;Łukasz , 18 lat , jestem z Bytomia na Górnym Śląsku , uczęszczam do Technikum Górniczego :D , interesuje się sportem ( siłownia , piłka nożna ) Jeżeli chodzi o funkcję admina to wydaje mi się ze się nadaje :) dobry kontakt z graczami , ogarniam axm , jestem aktywny , dam rade :D 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:2-6
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: w różnych :) nie umiem tego określić 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:    5 latek 
13. Czy byłeś już adminem? tak :)

 

I dodam coś od siebie :) mając wcześniej admina straciłem go z dziwnych powodów.. ale nie ma co wracać do tego co było.. Proszę o drugą szanse. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Jest już tylu adminów, że wystarczy, po co kolejny? ostatnio same problemy z "nowo" przyjętymi ciągle są. Zawsze jakiś admin jest na serwerze, więc kolejny niepotrzebny.

 

Poza tym, badzcie sprawiedliwi, a nie po "znajomości" piszecie, ze jesteście na TAK.

Patriota, to że byłeś już adminem niczego nie wnosi, podanie niżej pod Twoim również ma w sobie, ze chłopak była adminem i stracił, tak jak Ty z dziwnych powodów, a go nie dostał, więc jeżeli go dostaniesz, to będzie to niesprawiedliwe w stosunku do innych graczy, którzy złożyli i zostali odepchnieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek jestem na Tak . Wszytko jest ok ale jest tyle adminów ze to masakra .. Moim zdaniem na okres probny , trzeba zobaczyc jak to bedzie wygladalo z tyloma adminami.. Druga sprawa prosze o zrobienie jakiegos miesiecznej rozpiski jak i co maja admini godzin na bf2 . Przez to zwolni sie moze miejsce i wejdziesz ty .. Tyle odemnie ..

 

Pozdrawiam Cwaniaczek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Widze go na serwerze

Wiek

Amxx

Co tu wiecej chcieć?

 

@@ Ola ale oco tobie biega? Patriota złożył tak samo podanie jak i konus więc obydwaj powinni być sprawiedliwie ocenieci. Napisałem na Nie u konusa a Ty odrazu się na mnie rzucasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności