Skocz do zawartości

` Saczka z Propozycją ?


Saczka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, niewiem od czego zacząć, spróbujmy w ten sposób.


Od 2-3 dni gram u was, niewiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale posłuchałbym radia na forum ! :) 


Więc jak u góry co wy na to by jakieś radio wgrać czy coś w tym stylu?


  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły pomysł.

Był kiedyś z tym pomysł ale został odrzucony z powodu iż ,że nie tylko ja uzywam opcji "nowa karta" i np. otworze 2 karty i ma mi grać podwójnie.

Jestem na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chcę muzykę to sama ją włączam. Średnio mi się widzi wyłączanie radia za każdym razem. I tak jak mówi Gumis, sama często używam nowej karty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinienem się wypowiadać, ale można to zrobić w taki sposób: 

 

o konkretnej godzinie zmiany i porostu jak kto ma czas niech puszcza ? :) 

załużmy że radio o 20 sie zaczyna ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem na nie ! muzka na forum ? chlopie skad ty te pomysly bierzesz ? chcesz posluchac se muzyki ? odpal YT albo cos innego nie zasmiecaj forum jakims raadiem zbednym nie potrzebnym tu , co do Tsa mozecie tam zrobic bota24/7 jak kolega wyzej sie wypowiedzial , pzdr 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale jestem na nie. Dlaczego? Bo każdy lubi inny rodzaj muzyki i zawsze komuś coś nie bd pasować. Chcesz słuchać muzyki to kup płytę albo ściągnij z neta i sb puszczaj z głośników podczas przeglądania forum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Sam prowadzę radio internetowe od 2 lat i umiem coś w zagrać. Można by dodać taki panel z radiem na stronie głównej. Jeśli by coś takiego było z chęcią bym robił audycje i oczywiście złożył podanie na DJ. Jeśli się ktoś z administracji się zgodzi z chęcią zrobię radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohh, znam fora z muzyką i to strasznie muli jak ktos ma slabszy sprzęt, dla mnie to jest zbędne

Bez przesady.. 

Takie okienko ma zamulać forum? JMfg.png

Po kliknięciu w ten czarny guziczek otwiera nam się karta z http://radio.polski-freeroam.pl

 

 

@ peebble ~ Jak ikonka może ci zamulać? Jeśli w nią klikniesz no to może ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź Natalki.Sam posiadam słabszy sprzęt,i założę się,że przy takiej rzeczy na 90% będę mieć albo zamuły albo bluescreena.Nawet radio eska mi nie działa,wywala BSOD,a co mówić takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś radio na CSC, ale zrezygnowali lub o coś innego poszło... Jak chcesz posłuchać muzyki to pobierz sobie OpenFM lub włącz sobie w komputerze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nie, nic osobiście mnie bardziej nie denerwuje niż radio na forum. Wchodzi i musisz szukać tego radia żeby wyłączyć bo uszy bolą, na TS3 można zrobić radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wchodzi i musisz szukać tego radia żeby wyłączyć bo uszy bolą, na TS3 można zrobić radio.

A na ts nie bolą ? xD twoja wypowiedź nie ma sensu trochę. Radio można umieścić w widocznym miejscu. I nie powinno się włączać jak się wbija na forum tylko jak ktoś chce to włącza a jak nie to nie. 

 

Ale i tak moim zdaniem pomysł nie przejdzie. Nie popieram osobicie tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ? żarty jakieś ? - każdy kto chce posłuchać muzyczki to sobie sam ją odpala. Jestem na nie , dlaczego? - będzie zatrzymywało/opóźniało połączenia do forum ( chodzi mi tutaj o pobieranie danych ) , będzie ładowało się średnio 12sec . Teraz obecnie ładuje mi się 2-5sec , więc niezgadzam się na to , żeby wgrać muzyczke na forum.

To tyle ode mnie w tym temacie ,

 

Pozdrawiam,

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że tak jak dla Haze forum długo mi się ładuje byłbym na tak, po za tym, w końcu przydałby się na coś dział z muzyką i byłaby robota dla rangi DJ.
Choć nie wiem jakby to działało, bo jeżeli po odświeżeniu strony odpalałaby mi się muzyka na nowo, no to ja podziękuję za takie coś.

Głownie chyba chodzi o przesyłanie danych, zniechęcać będzie to w wielkim stopniu. Chyba, że jest na to jakiś sposób.
Wiem, że mogę włączyć sobie muzykę z odtwarzacza bądź YT. Ale kieruję się ludźmi z cs'a, jeżeli leci dobry RS wypytują się co to jest, projekt typu, miej wy**bane a będzie Ci dane, wpadnie w ucho, będziesz miał nazwę nuty bądź kontakt z DJ, szukanie bez wysiłku. Dobre, dobre przyznam. Więc jestem neutral poprzez argumentację.

_________________________________________________________________________
Dla własnej ciekawości odwiedziłem losowo wybrane forum z radiem. Przyjemne, wchodzę na forum a tam full-bass, listy do wybrania i nie jest ciężko z przesyłaniem danych.
Naprawdę może najpierw sprawdźcie jak to jest, a później napiszcie, polecam. Ciągłe sklejanki z taśmy eska itd... Genialne. Nie ma tam tego, czego się obawiam, jeżeli wyciszam to do tej pory, puki nie wyjdę z forum całkowicie poprzez zamknięcie karty, bądź internetu. NA 100% inaczej wchodziłoby się na forum, moim zdaniem.
Nad tym trzeba będzie popracować i znaleźć naprawdę dobrych DJ.
Albo nie nasi tylko ze stron live czerpać muzykę, nie wiem, resztę zostawiam wam. Myślę, że to dobry pomysł pod warunkiem, że pójdzie lekko dla słabych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności