Skocz do zawartości

Pomyłka z podszywką


KreJJzoL

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick: KreJJzoL
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : KreJJzoL
==== Zbanowane IP : 79.185.238.92
==== Admin : Tymbarkowy
==== Powod Bana : Podszywka.
==== Wygasa : Nigdy ( od 08/22/2014 - 12 : 32 :
Serwer:only DD2
 

 

Coś chyba mu się pomyliło, że banuje Admina za podszywke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Juz opisuje cale zdarzenie. 

 

A wiec tak. 

 

Nie chce adminować z takim małolatem... Wogole ziomek kompletnie nie zna sie na adminowaniu - podstawa o.0 dobre sobie nawet tego nie potrafi.

 

A wiec tak mam demko z gry.

 

I lecimy z koksem... 

 

DEMKO: http://speedy.sh/ZyVPX/Krejzol.rar

 

Ludzie zglaszaja pelno cziterow jestem sam i Krejzol, wogole nie reaguje na to co ludzie pisza... A wiec musialem przejs ja na spect i zaczac ogldac ludzi jak kto gra... Krejzal wyebka niesamowita, chyba nikt nie odwaal tak jak on. Wogole porazka jest kto go przyjal na adma?

 

Wczesniej spamy na say@, pisza do ludzi zrob swinke itp. wyzywa ludzi jako admin !!!! Gdzie przyklad jako admin !?

Na to juz nie zwracalem uwagi ... Ale to co teraz robil to przechodzi ludzkie granice i prawa admina. 

 

 

 

Nie dosyc ze nie reagowal na u@ co tam psiza ludzie to na dodatego slapowal ludzi po 20-30 pukniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to nie na koncu rundy tylko w trakcie gdzie sa 1:40 do zakonczenia rundy... Tak wiec nie moglem sie skupic na adminowaniu bo jak ktos napisal na U@ to zaraz znikalo iz pokazywalo sie "slap witch 0 damage"

 

Po czym sie wkurzylem po tym incydencie  i KreJzol otrzymal bana na 30 min. ( http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=72371 )

Powód Bana Jak masz tak adminowac - odpocznij !

Mija 5 min i KreJJzol wchodzi ponownie. Wiedziałem ze to on ale jak zerknalem byl bez gwiazdki czyli bez rangi "admina"

 

Potwierdzenie:

krej.jpg

 

 

Tak wiec moglem dać mu bana za aktywnego... iz wszedl na banie. Ale dalem za podszywke ale i tak perma :)  ( wkońcu niby to nie on bez adma ) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak jesteś skończony. Pół serwera może potwierdzić, że bardzo dobrze zajmuje się serwerem. Nie musze być miły dla Ciebie. Zawsze jestem kulturalny w stosunku do innych graczy. Jeśli boli Cie to, że jestem Adminem to nie ma problemu moge zrezygnować, tylko ciekawe kto bardziej ucierpi, bo Ja w stosunku do CIebie jestem na servie 6-7 godzin dziennie, a Ty raz na tydzien?. Tyle ode mnie społeczniaczku.

Ps. Zapytajcie ludzi na serwie jak nie wierzycie, jeśli chodzi o mnie :)

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

powiem krótko i na temat :

A więc, nie wiem za co Ty masz admina , jeżeli Ty wejdziesz raz na jakiś czas i mówisz ,że Ty banujesz graczy , którzy przeszkadzają ?

kolego, jesteś w błędzie. Ja z Tymbarkiem ogarniam co nie co , a Ty sobie grasz nawet nie pytając czy nam pomóc. Dla mnie to Ty jesteś skończony ,a nie Tymbark . Twoje zachowanie mnie irytuje - Ty sobie spokojnie grasz , a my musimy czytać u@ , które jest zasypywane spamem przez graczy.

 

 

----

btw.

dlaczego Ty banujesz graczy za resp niesprawiedliwie ?  - jednemu dajesz bana na 5min , a drugiemu na 30min. Jest to zbyt chamskie w stosunku do gracza. A i przypomniało mi się coś - na początku Twojego 'adminowania' zbanowałeś kogoś za nic, bez powodu na 1h , a za co ? bo z tego co demko mi pokazuje to ja dałem mu ostrzeżenie ,a Ty go zbanowałeś potem na 1h bez tytułu. Dla mnie jest to szczyt wszystkiego - wchodzisz na  aktywnym banie , co to ma znaczyć? 7h dziennie siedzisz? Może i wczoraj siedziałeś ,ale tak poza tym to masz dziennie średnio 4h przegrane ,z czego jest większość grania , niż czytania u@.

 

Dziękuję za uwagę,

Pozdrawiam ,

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Tymbarkowy, ale to nie jest dział na kłotnie, od tego są skargi. Daje ub, ponieważ to nie była podszywka, i radze Ci napisac skarge na admina, bo w amxbans te jego bany są ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności