Skocz do zawartości

[RESET] Zbiór błędów / bugów do poprawek


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała prośba nie zmniejszaj za bardzo tego pioruna, bo zniszczysz tą klasę :/

Mi zależy na graczach i dużo się osób na tego pioruna skarżyło, a nawet co po niektórych odstraszyło to z serwera. Nie zniszczymy tej klasy nie martw się o to wszystko będziemy robic z głową, ale teraz jaki ten piorun ma zasięg to jest na prawdę przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę iż przyda się opcja dodania czegoś takiego jak zmiana lidera w gildi, będzie to polegać na tym, gdy obecnemu liderowi gildi znudzi się gra, albo nie będzie miał czasu na grę to będzie mogł dać lidera komuś z gildi żeby gildia się nie rozpadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawki:

- Klasa: Sługa Zniszczenia - zmniejszymy zasięg pioruna.

- Klasa: Imp - zablokujemy TP na freezetime, znerfienie o 1% zmiany broni na nóż.

- Runa obsidian zostanie osłabiona tzn, będzie można ją ulepszyc tylko raz, a nie 2 jak do tej pory ( Powodem jest BUG na nekromancie gdy ma runę na 3 poziomie obsidian i sie leczy na nożu to mu ciągle zasuwa hp, nawet paska nie widac tylko leczy ciągle, oraz na zjawie można wyciągnąc nim 10k hp )

- Zablokujemy ulepszanie runy: Shael, ponieważ po ulepszeniu i tak nic nie daje, a gracze ją ulepszają z myślą, że da jakieś większe bonusy.

 

 

To zostało poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zwracałem na to uwagę dzisiaj na serwerze ale dla pewności napiszę jeszcze tutaj.

Nagrodą za wykonanie ostatniego questa drugiego rozdziału i pierwszego questa trzeciego jest łącznie dodatkowe 12 punktów zdrowia na start, po zrobieniu tych dwóch zadań otrzymałem tylko 3 HP. Da się naprawić ten błąd?

Ponadto, zastanawiałem się czy zwinność nie mogłaby oprócz szybkości poruszania się redukować obrażeń magicznych, tak jak miało to miejsce na klasycznym Diablo modzie? Pozwoliło by to w jakimś stopniu bronić się przed czarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zwracałem na to uwagę dzisiaj na serwerze ale dla pewności napiszę jeszcze tutaj.

Nagrodą za wykonanie ostatniego questa drugiego rozdziału i pierwszego questa trzeciego jest łącznie dodatkowe 12 punktów zdrowia na start, po zrobieniu tych dwóch zadań otrzymałem tylko 3 HP. Da się naprawić ten błąd?

Ponadto, zastanawiałem się czy zwinność nie mogłaby oprócz szybkości poruszania się redukować obrażeń magicznych, tak jak miało to miejsce na klasycznym Diablo modzie? Pozwoliło by to w jakimś stopniu bronić się przed czarami.

Na razie nie będziemy nic ze statami ruszac. Co do Questów wszystko powinno do końca tygodnia zostac naprawione, wiem o tym i będziemy z tym działac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki 10.09.2014:

- Klasa: Sługa Zniszczenia - zmniejszymy zasięg pioruna.

- Klasa: Imp - zablokujemy TP na freezetime, znerfienie o 1% zmiany broni na nóż.

- Runa obsidian zostanie osłabiona tzn, będzie można ją ulepszyc tylko raz, a nie 2 jak do tej pory ( Powodem jest BUG na nekromancie gdy ma runę na 3 poziomie obsidian i sie leczy na nożu to mu ciągle zasuwa hp, nawet paska nie widac tylko leczy ciągle, oraz na zjawie można wyciągnąc nim 10k hp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki 14.09.2014:

- Wszystkie nagrody za rozwiązane Questy, już dostajemy !

 

Nowości 14.09.2014:

- Zmniejszenie cen Umiejętności za złoto.

- Dodanie umiejętności za złoto - ( Redukcja DMG [-5 DMG] Koszt: 12 zlota - Ta umiejętnośc znajduje się na 3 stronie - Ścieżka: /z - Umiejętności - Sklep z umiejetnosciami 2/3 - Sklep z umiejetnosciami 3/3

- Dodanie nagrody do najlepszych z mapy top3 graczy - Od teraz dostajemy:

Miejsce 1: 500 expa, 5 zlota.

Miejsce 2: 400 expa, 4 zlota.

Miejsce 3: 300 expa, 3 zlota.

- DZISIAJ ULEPSZANIE RUN EDYTUJEMY NA BARDZIEJ OPŁACALNE !!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie run zostało edytowane, od dzisiaj opłaca się je ulepszac.

Zostało to zmienione:

Runa: Indigo standardowo miała 4 hp wysysania, zmieliśmy i ma standardowo 5 hp wysysania + co rozwój +3 hp wysysania ( Do tej pory +1 wysysania co rozwój było ) - rozwinąc można ją raz.

Runa: Golden standardowo ma +10 dmg + co każdy rozwój +5 dmg ( Do tej pory +1 dmg co rozwój było )- rozwinąc można ją raz.

Runa: Alabaster standardowo ma -10 redukcji dmg + co każdy rozwój -5 dmg ( Do tej pory -1 dmg co rozwój było )- rozwinąc można ją raz.

Runa: Lapis standardowo ma -30% redukcji dmg w głowe + co każdy rozwój -10% redukcji DMG w głowe ( Do tej pory +3% co rozwój było ) -rozwinąc można ją raz.

Runa: Crimson standardowo dodaje nam na start 40 hp + co każdy rozwój +10 HP ( Do tej pory co rozwój dostawaliśmy +3 HP ) - rozwinąc można ją raz.

 

Ulepszanie RUNY od teraz kosztuję 350 złota, przed edycją kosztowało 150 złota.

 

 

Poprawka 14.09.2014:

- Od teraz Nihlathak ładuje pociski 8 sekund, przed edycją ładowała 6 sekund ( powodem są skargi, bo klasa wymiata z ulepszeniem runy Obsidian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: Zniewolony

Poprawki 14.09.2014:

- Okrzyk cofnięty do wersji przed resetem ( nie zabiera hp, powodem były bugi )

- Jako iż żeby Ci co mają klasę nie poczuli się urażeni widzialnośc jego została zmniejszona. Miała 16 widzialności, ma teraz 13, 3 punkty na prawdę wiele dają, a jak będzie ta klasa jeszcze za słaba to pomyślę nad jeszcze jakimiś zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy lepsze serwery :)

 

 

Lord of Destruction - calkiem nowy Diablomod do counter strike 1.6
Serwery do counter strike 1.6 non steam / steam

2wdn85f.png


Nasze serwery:


LOD1 - podzielony na TRZY serwery: (na każdym masz ten sam LVL)
1A - Przedział poziomu 1-50 , EXP x2
1B - Przedział poziomu 50-125 , EXP x4
1C - Przedział poziomu 125-1001 (max) , EXP x16

Podział jest SUGEROWANY a wymuszany tylko gdy wszystkie serwy są pełne :)

Grając na STEAM otrzymujesz +30% expa więcej !!
Wystarczy zajerestrować sie w Panel Serwerów: * KLIK *



NEW LOD2 - podzielony na DWA serwery: (na każdym masz ten sam LVL)

New LOD 2A - Przedział poziomu 0-50
New LOD 2B - Przedział poziomu 50-1001 (max) , EXP x4

Podział jest SUGEROWANY a wymuszany tylko gdy wszystkie serwy są pełne :)

Grając na STEAM otrzymujesz +30% expa więcej !!
Wystarczy zajerestrować sie w Panel Serwerów: * KLIK *



[D3] Diablo 3 MOD [26 klas]




Informacje o serwerach:

LOD 1

Nazwa serwera: 1a [DiabloMod][24 klasy, 250itemow][exp x2]
IP serwera: 193.33.177.17:27086
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 30
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *



Nazwa serwera: 1b [DiabloMod][24 klasy, 250itemow][exp x4]
IP serwera: 193.33.177.69:27015
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 30
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *



Nazwa serwera: 1c [DiabloMod][24 klasy, 250itemow][exp x16]
IP serwera: 193.33.177.32:27261
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 30
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *




LOD 2

Nazwa serwera: 2a [DiabloMod][29 klas, 250itemow]
IP serwera: 193.33.177.13:27051
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 29
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *



Nazwa serwera:2b [DiabloMod][29 klas, 250itemow][exp x4]
IP serwera: 31.186.82.137:27186
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 29
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *



[D3] Diablo 3 MOD

Nazwa serwera: D3 [DiabloMod] [26 klas] [exp x4] cs-lod.com.pl
IP serwera: 193.33.177.51:27041
Platforma: Steam + NonSteam 
Ilosc slotów: 16
Typ serwera: Publiczny 
Lokalizacja: Polska 
Godziny UpTime: 24/7 
AMXBANS: * KLIK *
Forum: www.cs-LOD.com.pl
Monitoring:
b_350_20_0F33CC_0F33CC_FFFFFF_000000.png
Panel Serwerów: * KLIK *







Program partnerski - punkty za reklamę

Program partnerski umożliwia otrzymanie punktów za reklamowanie serwera.
Zdobyte punkty można następnie wydać w sklepie na zakup dostępnych usług (EXP , SLOT , VIP , VIP PRO)

Gdy gracz, któremu poleciłeś serwer podczas rejestracji w sklepie, poda Twój login, jako polecającego i doładuje swoje konto, Ty dostaniesz za to punkty.

Wystarczy zajerestrować sie w Panel Serwerów: * KLIK *


W razie problemów smiało pisać na GG: 16294819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% przekonany ale myśle iż za bycie  w najlepszej 3 w fragach na mapie co wprowadziliście złoto zamaist dodawać złoto to to nam odejmuje, nic nie kupuje za złoto a zamiast go przybywac to ubywa mi go :/ Prosze o sprawdzenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam buga na questa "poczerniala swiatynia". quest polega na tym,ze mam zabic 22 osoby na jednej mapie,ale kiedy zabijam kogos to nie ma zadnego postepu. caly czas pokazuje 0 zabic.

Bo questów typu zabij 18 osob HS na jednej mapie, i x osob na mapie nie zlicza. Musisz sam sobie liczyc, ale questa ogólnie zalicza i da się wykonac tylko nie mozesz zabijac itemami, tylko bronią / nożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale rzadko wbijam na serwer bo pracuje i drugi raz mi ukradło poziom nie wiem czemu. Pierwszy raz na sludze zniszczenia myślę pewnie zapomnialem jaki nick miałem, myślę gram od nowa wczoraj mi zabrało z demonologa okolica 29-31 poziomu robi się to żenujące... Myślałem że jest to spowodowane zmiennym adresem ip ale sam już nie wiem proszę o naprawę i zwrot poziomu czy też expa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dowód w postaci screena lub wejdź w DZIAŁ: HLTV i daj mi linka i minute w której widac jaki miałeś poziom, w ciemno oddac nie mogę.

P.S: Dziwne, bo jeszcze nikomu nigdy nie znikło, ale domyślam się co może byc powodem i zostanie to na pewno sprawdzone i naprawione, jeśli to o czym myślę, jest przyczyną, i proszę napisac do opiekuna / do mnie o założenie hasła na nick bo m.in. myślę, że ktoś Ci ten LVL  " Zbugował "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dosyć nawkurwiałem przez problemy z Waszej strony, nie widzę sensu tracic kolejno czasu na szukanie bądź odtwarzanie demek, czy też czekanie z Waszej strony na rekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dosyć nawkurwiałem przez problemy z Waszej strony, nie widzę sensu tracic kolejno czasu na szukanie bądź odtwarzanie demek, czy też czekanie z Waszej strony na rekcję.

Kolego nie mam zamiaru szukac dowodu jaki miałeś lvl, to Tobie powinno zależec, i kolego to nie z naszej strony problem, tylko jedynie z twojej bo hasło na nick można za darmo założyc pisząc tylko do mnie lub 07 zglos sie. Pretensje miej do siebie rezerwacja jest darmowa, a to że ktoś Ci zbugował lvl to nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mógł mi ktoś zbugowac level, posiadacie syf w kodzie pewnie mod jest ogólno dostępny w internecie i edytowany przez waszych programistów, próbujecie działać profesjonalnie to i zachowujcie się tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności