Skocz do zawartości

[RESET] Zbiór błędów / bugów do poprawek


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

22.09.2014:

- Exp dla POZIOMÓW: 1-20 został zwiększony, teraz od 1 do 20 lvl leci nam exp x3 szybciej. ( Przed zmianą od 1 do 16 lvl exp leciał x2, teraz zamieniliśmy na 1-20 lvl i x3 exp - powód zmiany jest prosty, nowi gracze nie mają szans )

 

Pozdrawiamy, wkrótce oczekujcie kolejnych dodatków, serwer dopracowywujemy i dodajemy wszystko z głową.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.09.2014:

- Ilośc zdobywanego expa za zabicia, wygranie rundy przez twój team, za wykonywanie celi - zmniejszyłem, powód jest taki, że za szybko expicie a nowi gracze nadal nie mają większych szans, i nie zostają z nami na długo, wygląda to tak:

 

Przed zmianą dostawaliśmy:

diablo_xpbonus "50" // EXP za zabicie
diablo_xpbonus2 "70" // za wykonanie celi
diablo_xpbonus3 "35" // Wygrana team

Po zmianie dostajemy:

diablo_xpbonus "35" // EXP za zabicie
diablo_xpbonus2 "55" // za wykonanie celi
diablo_xpbonus3 "30" // Wygrana team

 

Pozdrawiam, a na ten weekend oczekujcie paru zmian, dodatków i poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można było je bugować? Zwrócicie kamienie poszkodowanym?

Po co Ci to wiedziec, nie ważne jak, wiedziała tylko o tym 1 osoba mi znana i od razu zostałem o tym poinformowany.

Kamienie nie zostaną zwrócone bo zaczną się oszustwa, że miałem tyle i tyle kamieni i mi znikły / nie dodało nagród / zabrało kamienie i nie dodało nagrody.. Chyba ,  że macie na to jakieś dowody, bo chyba sami wiecie co by się działo, gdybym dał taką możliwośc a nie mamy takiej opcji sprawdzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godz 20/21 zresetowały mi się wszystkie lvl na każdej klasie. Zacząłem grać upadłym dobiłem do 2 lvl a potem mi już exp nie leciał czyli stałem na 2. Oczywiście straciłem mane i złoto też proszę o zwrócenie mi wszystkich lvl i mamny i złota jeżeli to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screena nie mam ale mam świadków...

po za tym może lato będzie pamiętał bo mi przenosił exp dzień czy dwa dnie temu : p 

Edytowane przez Gryzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w zamian za to proponuje zrobić całodniowy event 1/4 szansy na drop kamienia :) 

25% szans na drop kamienia? Aktualnie jest 1/11 z tego co pamiętam więc przesada, na razie nie będzie takiego eventu tym bardziej, że już parę osób ma 2-3 rozwoje po 400 many więc na prawdę myślę że z maną nie ma problemu, a jak zacznie się wymienianie kamieni to będzie jeszcze więcej many, za bardzo wam to ułatwi rozwiniecie się na maxa i co potem?

 

 

Wczoraj o godz 20/21 zresetowały mi się wszystkie lvl na każdej klasie. Zacząłem grać upadłym dobiłem do 2 lvl a potem mi już exp nie leciał czyli stałem na 2. Oczywiście straciłem mane i złoto też proszę o zwrócenie mi wszystkich lvl i mamny i złota jeżeli to możliwe.

Proszę o dostarczenie linku do demka gdzie widac twój lvl i całą resztę. Mam dosyc już tych zaników statystyk - lvli itd. nie wiem jaka może byc tego przyczyna, postaramy się poszukac tego problemu, lecz to nie będzie łatwe, Ty Gryzik masz hasło na nick? Bo jak nie to nie jest wina serwera tylko ktoś Ci po prostu mógł zbugowac. Czekam na odpowiedź i demko, oczywiście zwrócimy to co miałeś, a problem postaramy się naprawic, w weekend bierzemy się za diablo bo karol teraz miał zajeb z CS:GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam hasła na nick, ale nikt mi zbugował chyba bo normalnie grałem cały czas i wszystko było w porządku. Była zmiana mapy i już nic nie miałem jakbym 1 raz wszedł na serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mam problem nie mogę odtworzyć demka z hltv. Pobieram go i rozpakowuje w cstrike i zmieniam nazwę. Wchodzę w cs'a wpisuje viewdemo nazwa i wyskakuje taki błąd " couldn't load demo". Tak w steami jaki i w ns. Co to może być ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grałem na poprzedniej mapie miałem swoje lvle i grałem do kolejnej mapy i po zmianie znikły mi wszystkie lvle wgl wszystko mi sie zresetowało.

Poziom na Paladyna zostanie zwrócony jak najszybciej będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grałem na poprzedniej mapie miałem swoje lvle i grałem do kolejnej mapy i po zmianie znikły mi wszystkie lvle wgl wszystko mi sie zresetowało.

Poziom został zwrócony.. Dziś Karol ma zmienic bazę danych, więc problemy ze znikaniem poziomów mam nadzieję, że zostaną wyeliminowane. Przypominam w przypadku takim, jak Gryzik się znalazł, tylko i wyłącznie oddajemy poziomy. Jeśli ktoś nie ma hasło na nick i ktoś mu wejdzie i zbuguje poziom, nie odpowiadamy za to ! Hasło jest darmowe pisząc do mnie lub 07 zgłos sie możecie otrzymac darmowe hasło na nick.

Edytowane przez prosiaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki: 28.09.2014:

- Wymiana kamieni działa już poprawnie.

- Po zmianie klasy nie bugują nam się kamienie

- Po zmianie klasy nie zwracają nam się kamienie

- Nie kradnie nam kamieni, i dostajemy nagrodę.

Dodatki za kamienie 28.09.2014:

- Dodany sklep za kamienie w nim losowy exp: Small,Medium,Big

 

NOWA KOMENDA - JEST TAM SKLEP ZA KAMIENIE I WYMIANA KAMIENI:

Komenda:

/kamienie

 

Pozdrawiam, mam nadzieje że poprawki i nowości się spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności