Skocz do zawartości

[RESET] Zbiór błędów / bugów do poprawek


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Napiszcie mi po prostu powody jakie chcecie, a ja je wpiszę.

 

Co do kos, proszę sprawdzić na next mapie czy już nie buguje ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ulepszenia za manę umiejętności druida regeneracja zdrowia wyświetla się wartość [9 hp] która jest wartością bazową więc powinna być raczej wartość większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ulepszenia za manę umiejętności druida regeneracja zdrowia wyświetla się wartość [9 hp] która jest wartością bazową więc powinna być raczej wartość większa.

Zostanie to poprawione jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ulepszania klas za mane : Stamina - o 1 sekunde krócej koszt = 400 many, jak dla mnie nie ma to sensu nie dość, że za drogo to jeszcze 1 sekunda krócej to jest nic, np 1/5 odbicia u pala za 400 jest jak najbardziej okej lecz te staminy za 400 są przesadzone bardzo bym prosił o zmiane wszystkich stamin, żeby to kosztowało chociaż 250 many lub jak już ma być 400 many to, żeby stamina trwała 2 - 3 sekundy krócej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ulepszania klas za mane : Stamina - o 1 sekunde krócej koszt = 400 many, jak dla mnie nie ma to sensu nie dość, że za drogo to jeszcze 1 sekunda krócej to jest nic, np 1/5 odbicia u pala za 400 jest jak najbardziej okej lecz te staminy za 400 są przesadzone bardzo bym prosił o zmiane wszystkich stamin, żeby to kosztowało chociaż 250 many lub jak już ma być 400 many to, żeby stamina trwała 2 - 3 sekundy krócej

Modyfikacja ta nie będzie przez parę miesięcy, będzie ona dłużej niż poprzednia, nie ma sensu tego zmieniac, i tak każdy najpierw robi inne umiejętności które są bardziej przydatniejsze niż stamina, a stamine na koniec sobie zostawiają, jak byśmy zmniejszyli koszt to za szybko byście się rozwinęli za manę i co potem z nią byście robili? Nic. Do tego doszła wymiana kamieni na złoto / mane - losowo / losowa ilośc.

Na razie zostaje jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa de_romans jest zbugowana ponieważ, gdyż tt się respi jeden z nich respi się w skrzyni i nie może sie ruszać lecz może strzelać, gdy ct tamtędy przechodzi nie może zadać obrażen w zbugowanego gracza, lecz ten może ich normalnie bić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostanie naprawiony:

- Quest numer 12 " Siedem Grobowców " nie zlicza zabic w plecy.

- Sklep ninjy zostanie ciut edytowany, ceny zostaną powiększone , ponieważ ceny są nie wporządku do porównania innych klas np. ninja może kupic za 12.5k $ expa, ale ona nie kupuje broni itd.

- Możliwe że dziś ogarnę jeszcze te dźwięki i wgram ( nie jestem pewien czy dam rade dzisiaj )

- Dziś event 16:00 - 21:00 runy beda leciały x3 szybciej !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zmieniony mapcykl, duże narzekanie na co po niektóre mapy były.

 

de_dust2_2009
de_westwood
cs_assault_upc
de_luxor
de_dust
de_nuke_rarea
de_westtime
de_museum
cs_dust2
de_lidl
de_scud
de_office_rats
de_blue
de_nuke
cs_estate
de_dust2
de_inferno
de_eldorado
de_dustyaztec
cs_italy
de_clan1_mill
de_indust
de_perfect_inferno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostało naprawione:

- BUG: Jeśli się rozwijało 2x runę, to za 3 razem jak się próbowało rozwinąc, pisało, że można rozwinąc maxymalnie 2 razy, i zabierało 150 złota - już nie zabiera, zostało to naprawione.

 

 

Nasze Plany na kolejne nowości, które zostaną zrobione i dodane wkrótce:

- Dodanie najlepszym graczom top3 z danej mapy - TOP3 oprócz expa będzie dostawało również troszeczkę złota.

- Podrasowanie ulepszania run - na bardziej opłacalne.

- Naprawienie IMPA - zablokowanie TP na freezetime oraz przetestowanie jego skilla zmiana broni na nóż, prawdopodobnie o 1% będzie miał mniej na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Gram łowcą. I chyba mam takiego buga, że czasami po wystrzale kusza nie chce się ładować. Dopiero po wciśnięciu R znowu się ładuje. Nie jestem pewny czy to tak ma być czy  może to jest bug ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze Plany na kolejne nowości, które zostaną zrobione i dodane wkrótce:

- Dodanie najlepszym graczom top3 z danej mapy - TOP3 oprócz expa będzie dostawało również troszeczkę złota.

- Podrasowanie ulepszania run - na bardziej opłacalne.

- Naprawienie IMPA - zablokowanie TP na freezetime oraz przetestowanie jego skilla zmiana broni na nóż, prawdopodobnie o 1% będzie miał mniej na zmianę.

- Zmiana cen umiejętności za złoto.

- Dodanie za złoto umiejętnośc redukcje -5 dmg.

 

Poprawki:

- Klasa: Sługa Zniszczenia - zmniejszymy zasięg pioruna.

- Klasa: Imp - zablokujemy TP na freezetime, znerfienie o 1% zmiany broni na nóż.

- Runa obsidian zostanie osłabiona tzn, będzie można ją ulepszyc tylko raz, a nie 2 jak do tej pory ( Powodem jest BUG na nekromancie gdy ma runę na 3 poziomie obsidian i sie leczy na nożu to mu ciągle zasuwa hp, nawet paska nie widac tylko leczy ciągle, oraz na zjawie można wyciągnąc nim 10k hp )

- Zablokujemy ulepszanie runy: Shael, ponieważ po ulepszeniu i tak nic nie daje, a gracze ją ulepszają z myślą, że da jakieś większe bonusy.

 

Poprawki zostaną wprowadzone jak najszybciej, a nowości w tym miesiącu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności