Skocz do zawartości

[Ub-Team] Yoshino


Shakugan No Shana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Yoshino
Wiek: 15
Staż gry Counter-Strike: 4-5 lat
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Jeszcze nie, składam podanie by się nauczyć, ale przed tym popytałem kilku Ub-team'owcow jak się to robi, poczytałem poradniki, posprawdzałem ss'y i różne prośby o ub, więc mniej więcej już wiem jak się to robi, jakby były problemy spytam się kogoś z tą rangą o pomoc.
Ile czasu poświęcasz forum?: Zobaczymy po wakacjach :). Ale i tak chyba się to nie zmieni z 3-5h napewno.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Tak, kiedyś wh, aim przez 2 dni oraz sh.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:O ile się nie mylę, to 2 warny, raz na serwerze za zbugowanię miny na CoD'zie 45k, niesłusznie za komendę na speeda a reszta pod moim nickiem to podszywki. ( Widac po ip / steam id ) Na nicku Shana rzecz jasna.
Doświadczenie na podobnym stanowisku:.Z tego co słyszałem, to nie jest zbyt trudne, główne doświadczenie mam poprzez adminowanie więc myślę, że tutaj dobrze Mi pójdzie ponieważ na CoD'zie byłem jednym z lepszych adminów.
Informacje o sobie lub uwagiWitam, Mam na imię Kacper, mam 15 lat, interesuje się sportem, muzyką, Anime & Mangą, w wolnych chwilach poczytam książkę, zagram na komputerze, posiedzę na forum i pomogę innym. 

 

 

Wymagania:
  1. Co najmniej 5 dni spędzonych na froum +
  2. Przynajmniej 100 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej 2 miesięcy +
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom Po to żyje :).
  5. Czyste konto (Brak warnów) +
  6. Dobra znajomość regulaminów forum 
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji + ( Niekiedy się stresuje i przez to robię błędy.)
  8. Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) +/-

Na koniec chciałbym dodać, że proszę tylko o szanse, ponieważ chce nauczyć się pełnienia tej funkcji, jeśli się nie nadaje, nie ma problemu :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności